Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prachy za výkon PSP ???


yankee

Otázka

Cauko....pocul som ze nejaka firma plati za vykon vasho psp....vy sa pripojite na net ale predtym nainstalujete nejaky program...na zdielanie ci co....oni ten vykon vyuzivaju a potom vam do banky posielaju prachy na vas ucet....je to pravda?Ale nemozem to najst...ale kamos mi hovoril ze to cital na nete.........ked to najdete dajte link

dikez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Blbost, blbost a podle mě ještě jednou blbost, bůh ví co kámoč řikal :roll: bába na trhu řikala že,bába na trhu řikala že,bába na trhu řikala že,bába na trhu řikala že že prej PSP se dá využít an výzkum :roll: počítače se využívají taky ale jakou mají taktovací frekvenci?Čim bych pomoh nějaký korporaci i kdyby se dalo dohromady 1000 PSP tak všichni by svým částečným výkonem z 222MHz (nějakej výkon potřebuje PSP pro svůj chod) to by mě zajímalo na co by jim to jako bylo :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

SETI@Home jsou všechny postavený že jsou dobrovolný a ZADARMO. Kdyby se za to platilo tak by si ty firmy nakoupily rychlejší a určitě levnější výpočetní sílu než PSP. Dneska se platí za to že ti pošlou hru, ty jí vyzkoušíš, napíšeš jak dlouho si u ní vydržel a jaká byla a za to si jí můžeš nechat nebo jí prodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Administrators
Blbost, blbost a podle mě ještě jednou blbost, bůh ví co kámoč řikal :roll: bába na trhu řikala že,bába na trhu řikala že,bába na trhu řikala že,bába na trhu řikala že že prej PSP se dá využít an výzkum :roll: počítače se využívají taky ale jakou mají taktovací frekvenci?Čim bych pomoh nějaký korporaci i kdyby se dalo dohromady 1000 PSP tak všichni by svým částečným výkonem z 222MHz (nějakej výkon potřebuje PSP pro svůj chod) to by mě zajímalo na co by jim to jako bylo :roll:

Presne tak vykon PSP proti PC je uplne smesny a i kdyby chteli platit kolik by jste si mysleli ze dostanete? Tak 0,01$ za den.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu