Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

2.71 -> 1.5


lamalama

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
cf se-b mam... ale kámoš má obyčejnej 2.71 a chtěl sem mu to ukázat na svym... se bál že mu to bricknu

edit: mimochodem... ted koukám na návod na to 3.40 OE-A ale nepíšou tu že by se to dalo z 2.71 SE-B je tu jen 3.XX OE nebo 1.5

Nebricknes :) normalne mu tam dej ten HENZ ale radeji bych doporucil to schodit na fw 1.50 a pak na nejaky customfirmware.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
ted mam zas jinaci problem... dal jsem si to na 3.30 OE-A ale ted kdyz chci spustit nejakou ISO hru tak to vždycky vypíše error... nevíte co s tim?

Upgraduj na 3.52 M33 , pak na 3.52 M33-4 , A potom na nejnovejsi 3.90 M33 . Navody tu na foru jsou v sekci tutorialy :D

ňah ňah a melo by to jit lamko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

střední čechy... ale takhle, když sem měl 2.71 Se-B tak mi šly většinou tak na druhej pokus spustit... na první to napsalo The game could not be started (80020321) třeba...

K upgradu mě dohnala hra simpsons, páč tase mi sice zapla, ale pak se objevila jen černá obrazovka a víc nic.

Ale teď, když chci spustit jakou koliv hru tak to vždycky vypíše error The game could not be started (80020321) a můžu to zkoušet třeba 10x a furt to samý tak už fakt nevim

EDIT: Mimochodem, můžete mi dát někdo link na tutorial na 3.52 M33-4?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu