Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Simpsons Game


lamalama

Otázka

Zdravím. mám problém... stáhl jsem si simpsons game... na FW 2.71 SE-B se mi vždy při zapnutí objevilo něco, že to hledá uložené hry na kartě, ale asi po vteřině se objevila jen černá obrazovka a tím to skončilo. myslel jsem, že je to tím, že mám moc starý FW, tak jsem upgradoval na 3.90 M33-3 ale po spuštění to dělá úplně to samé. Nevíte co s tím? díky za všechny rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
EDIT:sry...prehlid sem se...psal sem jinam;)

Jinak simpsni jdou az od 3.52 M33;)

A muzu se zeptat jak si updatoval?rovnou z 2.71 na 3.90 M33?

jinak odkud si to stahoval to iso?

ne-e dal jsem nejdřív myslim 3.52 M33 pak 3.52 M33-4 a z toho pak 3.90 M33 a z toho 3.90 M33-3

a obě verze jsem stahoval z torrentu

nemám rád torrent ale bohužel jsem to nikde jinde nenašel... teda našel na file front ale tam to píše download error: Your download has failed. There were no available download servers.

Click here to try your download again. Click here to try your download again. a ať klikám jak klikam download nezačne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No taky to muže být tim že maš FAKE kartu...to mě taky dělalo, pak sem si koupil novou a vklidu to šlo.

takovej kec dementni ja bych rekl ze mam fake kartu mam 10 no a co

mam sony kartu 99% sony aret jsou fake

stejne ten program ti nerekne jaka karta je fake

sony jou pomalejsi nez sanddisc

rekl bych ze to bude nastavenim v recovery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já to zkoušel na 3.52 M33-2 a nic ... Jede to až od 3.90 M33-2 (3) ... Jinak mi to psalo to samé , některé ti nenapíšou ani ten error , spíš jenom to s tím Savem ... A pak se to vypne / freezne ... Jinak nevím co by s tím mohlo být , jedině ta fake karta ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já to zkoušel na 3.52 M33-2 a nic ... Jede to až od 3.90 M33-2 (3) ... Jinak mi to psalo to samé , některé ti nenapíšou ani ten error , spíš jenom to s tím Savem ... A pak se to vypne / freezne ... Jinak nevím co by s tím mohlo být , jedině ta fake karta ...

Ale h*vno...The Simpsons Game funguje už od 3.52 M33(ted si ale nejsem jisty update ale zrejme vsechny od -1 do -4;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu