Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s wifi(nedořešeno)


Sudzi

Otázka

Mam psp fat-ko s cfw 3:90 M33-3 ... Mno a jak dam v gta-vcs multiplayer (treba join nebo host - je to jedno), tak to pise estabilishing conection a pak to na sekundu napise: nejake erory a da me to do menu.... kdysi davno jak sem mel cfw 3:71 M33-? tak me to slo A MEL SEM UPLNE TU STEJNOU VERZI GTA-VCS

:arrow:PS:jine hry mi taky nejdou na ad-hoc(vzdy nejaka chyba nebo se to tvari jako ze je vse v poho ale neni), ale zato na internet se dostanu i zahraju si medal of honor 1 pres infrastructure :idea::!::!::!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1--->nn zadny chyby to nepise jen cudnt estabilish conection nebo tak nejak(ten eror tam je na sekundu -to se neda precist , ale to cudnt ... mi pise u gta-lcs)

2--->to nastaveni mam tak jak si napsal ZOZI (to WLAN power save mam na off i ten kanal na auto..) ale nic.

wifinou to neni ,to by mi neslo nic s internetem :idea:a neni neco ve flash0 nebo nekde neco smazat prejmenovat?..:cry::cry::cry::cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu