Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dotaz na kod netu


VitSramek

Otázka

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Kámoš mi říkal že by to mohlo jít s nějakým kodem z IP,jenže ja mám fakt suprovou Vistu,ve které se ještě dodnes pořádně neorijentuju,takže ani nevím kde IP najdu..

Quote:

Originally Posted by Luk3z^ View Post

ap = acces point.....na to se pripojijes

A kde to v pc najdu???Pozor,,,mám Vistu

////Používej tlačítko multiquote.Děkuji.Jirka71

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hm, zatim všechny AP, co jsem dělal, ale POZOR! byly to routery, maj defaultní přístup do něj na adrese 192.168.1.1., když to nebude fachčit, zkus ještě tvoje IP číslo. S AP modemem jsem teda ještě nedělal :D

OK a prosím tě,kde ve Vistě najdu najdu IP??Není to jako v XP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

visty hele melo by o bejt v info o pripojeni a tam ne IP ale Vychozi brana. Tu adresu skopirujes a das do pohlizece melo by to vest k tvemu routeru pokud se ti zobrazi prihlasovaci dialog tak tam jako jmeno napis: admin a heslo taky pak nejed do konlonky wirelless a tam mas treba ocharna nebo encryption a tam by mel bejt ten klic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nebo zkus start programy příkazový řádek, popřípadě příslušenství, příkazový řádek. Do okna napiš cmd a stiskni ok. Objeví se ti černé okno na klávesnici napiš ipconfig a zmáčkni enter. Výchozí brána je IP adresa tvého routeru, pokud máš Zyxela bude 192.168.1.1 nebo u většiny zařízení si nechává TO2 napsat FW pro routery a bývá IP 10.0.0.138 heslo pokud jej nikdo neměnil je admin, když budeš muset vyplnit user name taky admin. Pokud ti nepujde přihlásit se do routeru nepomůže nic jiného než restart do továrního nastavení. Příště napiš přesný typ svého routeru, rady jdou pak rychleji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nebo zkus start programy příkazový řádek, popřípadě příslušenství, příkazový řádek. Do okna napiš cmd a stiskni ok. Objeví se ti černé okno na klávesnici napiš ipconfig a zmáčkni enter. Výchozí brána je IP adresa tvého routeru, pokud máš Zyxela bude 192.168.1.1 nebo u většiny zařízení si nechává TO2 napsat FW pro routery a bývá IP 10.0.0.138 heslo pokud jej nikdo neměnil je admin, když budeš muset vyplnit user name taky admin. Pokud ti nepujde přihlásit se do routeru nepomůže nic jiného než restart do továrního nastavení. Příště napiš přesný typ svého routeru, rady jdou pak rychleji.

OK,heslo tam funguje,ale pořád to píše internet brows..do not start

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu