Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na Custom Firmware 3.95 GEN + Update 2 + POPSloader + CXMB


Rajce

Recommended Posts

Hmm, tak me ne. Vzdycky to hodi cernou obrazovku po tech prvnich uvodnich kecech. ISOa dou, jakto..?

zkontroluj si v RECOVERY jestli mas aktivovany plugin... uz nekolikrat se mi stalo ze se mi sam deaktivoval... nevim proc to dela

a ISO soubory dou protoze je to CFW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkontroluj si v RECOVERY jestli mas aktivovany plugin... uz nekolikrat se mi stalo ze se mi sam deaktivoval... nevim proc to dela

a ISO soubory dou protoze je to CFW

vsechno sem aktivoval i deaktivoval, furt to samy. Nevzpomenes si jakej? Tee bych tam nejraci vratil zatky M33...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsechno sem aktivoval i deaktivoval, furt to samy. Nevzpomenes si jakej? Tee bych tam nejraci vratil zatky M33...

a vypnes a zapnes u toho vzdy PSP? protoze jestli to nastavujes z XMB z tlacitka select na ktere sis mohl recovery nastavit tak z tama musis jeste vypnout a zapnout PSP

a pokud nepomuze ani to tak drz pri zapinani R... snad ti to pomuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz sem to rozjel, ale byla to mrdacka. Recovery z XMB nikdy nezapinam, pokazde pri zapinani PSP. Hodil sem tam nak ten popsloader, upravil ty radky v tom textaku a pri zapinani PSX sem drzel to R. Tam sem v tom pop seznamu vybral jedno z tech poslednich a slo to.

Jeste to ale blbo ta hra, zasekavala se tak sem v Recovery nastavil to Game folder homenrew z 1.50 kernel na 3.95 a snad to funguje v pohode no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz sem to rozjel, ale byla to mrdacka. Recovery z XMB nikdy nezapinam, pokazde pri zapinani PSP. Hodil sem tam nak ten popsloader, upravil ty radky v tom textaku a pri zapinani PSX sem drzel to R. Tam sem v tom pop seznamu vybral jedno z tech poslednich a slo to.

Jeste to ale blbo ta hra, zasekavala se tak sem v Recovery nastavil to Game folder homenrew z 1.50 kernel na 3.95 a snad to funguje v pohode no

to byly slozitosti co... me to jelo hned.. ale u kamose to delalo stejny problem jak tobe... taky sem ho resil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu