Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Patapon 2


Sim3to

Recommended Posts

Hej vim s tim "čertem" .Musis tam jit se zazrakem dešte nevim proc ale musis a když ten miracle budes mit tak se to proste rozjede a už normalne bojujes. Jo jinak hra supr akorad jsem se sekl na 80% težke...

No jo, ale kde ho vezmu? Opakuju pořád asi osm lokací dokola, zkoušim vstupovat při různým počasí jako to bylo v jedničce a z nikoho miracle nevypadne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

myslim ze rain miracle dostanes z hunting mise zkus hledat ptaka kterej ma nejaky zajimavi zbarveni (jinak zbarven nez ostatni) toho zabi a mel by vypadnout nebo jeste jedna moznost ze vypadne z bosse

Projíždim už postý všechno, zabíjim divný ptáky a nic spešl nevypadne. Ach jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej lidi nevite jak pres misi s tou hvezdou jak se tam objevi ta cerna a zacne tu druhou dohanet pak je jen mission failed

Jo tam sem se taky zasekl pak sem zjistil:

Musis ji chvili doprovazet cca 15sec pak zastav ona taky zastavi staci mackat proste obranu a nechat ji vykecat a pak ti hodi kometu a je konec....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tam sem se taky zasekl pak sem zjistil:

Musis ji chvili doprovazet cca 15sec pak zastav ona taky zastavi staci mackat proste obranu a nechat ji vykecat a pak ti hodi kometu a je konec....

hele, ale kdes sebral ten první miracle? lítám pořád všude jako blázen a nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JO lidi když jsme u toho radědí ,,,, nevyřešil jsem třetí misi (je to tak jak je tam ten patapon s tema činkama jak to vzpira) nemužu se dostat přes ty děla ktere porad stříli . muzu do nich pražit jak chcu a ty stěny se ne a ne rozbit . Nevi někdo? byl bych rád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JO lidi když jsme u toho radědí ,,,, nevyřešil jsem třetí misi (je to tak jak je tam ten patapon s tema činkama jak to vzpira) nemužu se dostat přes ty děla ktere porad stříli . muzu do nich pražit jak chcu a ty stěny se ne a ne rozbit . Nevi někdo? byl bych rád

Jdi k tem delum kdyz nestrili mackej pon pon pata pon jakmile budou gestikulovat strelbu tak mackej chaka chaka pata pon :) a tak dokola oni sami prestanou strilet po urcite dobe vydrzet!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JO lidi když jsme u toho radědí ,,,, nevyřešil jsem třetí misi (je to tak jak je tam ten patapon s tema činkama jak to vzpira) nemužu se dostat přes ty děla ktere porad stříli . muzu do nich pražit jak chcu a ty stěny se ne a ne rozbit . Nevi někdo? byl bych rád

vím, musíš pořád útočit a když děla začnou pumpovat, tak se kryj po dobu střelby z děl. Pak zas útoč atd. Musíš ty děla prostě rozstřílet (všechny tři, vysunujou se, když je jedno dělo v prd*li).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo diky lidi už jsem to zvladnul ale pořad nemužu udela třetí level tech del ( jak tam střili všechny tři) ale to je jedno . jo a dohral už to už nekdo ? že by jsme mohli udelat dohromady navod pro ostatni..:):)

screenshot030rh2.png

Ja jsem tak ve 3/4 mam tam velkej zasek stim vas ani nebudu zatezovat stejne tam nikdo z vas neni....

Jo byl bych pro navod!

Info: Boss 2 ledovy mamut lvl 3 -- Kovar

Boss 2 ptak lvl 3 -- ragaspon ten stim hrncem...

screenshot037wv5.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu