Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Patapon 2


Sim3to

Recommended Posts

Patapon 2? Bude nebude? Nevite nahodou? Patapon ma velky uspech tak by bylo logicke udelat i dvojku.

EDIT :

Jak uz samozrejme vite, patapon vysel pred nekolika dny i v anglictine. A tak jako u jednicky tak i u dvojky si nekdo nevi rady co s nejakou misi. Tak se muzete ptat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ono ja ani nevím, jestli měl Patapon komerční úspěch, recenze dopadly dobře, ale o tom, jestli si lidé tu hru kupovali, to moc nevypovídá. A zrovna u Pataponu si zbvládnu lehce představit, že v obchodech propadl. Jinak spíš čekám, že Patapon 2 nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono ja ani nevím, jestli měl Patapon komerční úspěch, recenze dopadly dobře, ale o tom, jestli si lidé tu hru kupovali, to moc nevypovídá. A zrovna u Pataponu si zbvládnu lehce představit, že v obchodech propadl. Jinak spíš čekám, že Patapon 2 nebude.

No nevim ale pri hledani videa na jeden minigame jsem narazil na nejakej sraz fanousku pataponu a byly tam i prevleceny takze to az zase takovy propadak asi nebyl :) I kdyz nad tim premyslim co uz Japan studio udelalo tak by se bodla i nejaka jina hra :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim ale pri hledani videa na jeden minigame jsem narazil na nejakej sraz fanousku pataponu a byly tam i prevleceny takze to az zase takovy propadak asi nebyl :) I kdyz nad tim premyslim co uz Japan studio udelalo tak by se bodla i nejaka jina hra :D

Jenže ono nejde tak o fanoušky , jako o prodej , a když si vemeš , že stovky tisíc lidí si tu hru stáhly , tak to trošku mění situaci :dozey: Ale každopádně bych byl pro ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ono nejde tak o fanoušky , jako o prodej , a když si vemeš , že stovky tisíc lidí si tu hru stáhly , tak to trošku mění situaci :dozey: Ale každopádně bych byl pro ...

Přesně tak. Na druhou stranu hra v US za 20 dolaru, se tu prodavala za 1000 korun. Spatny marketing nese spatne vysledky :)

Ale Patapon 2 by byl fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

LOCOROCO a PATAPON jsou moje nejoblibenejsi hry ... jednoduchot a hravost je proste super na PSP kdyz to chce clovek vzit treba nekam na cestu autobusem a nebo jen na zachod :))

PATAPON 2 by byl asi zajímavej, ale raději bych další takovouhle originální peckovku, ať je zase trochu něčím jiná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Když už je to v pokecu, tak se zeptam. Jako hral sem to, ael vůbec jsem tonepochopil. A nejsem jedinej. Takže mě to ani nechytlo. Co je cílem hry, co se jak dělá? Já tam jen bubnoval na začátku to Pa-Ta-Pa-Ta-Pa-Ta Pon a tím moje hraní této hry skončilo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A rika ti neco slovo ču*ák? :) Díky za ten odkaz, ale ty řeči okolo si můžeš nechat.

// Anonymous_: uklidni se, nevidim duvod, proc by jsi mi mel nadavat, hledat neumis, nic sprosteho jsem ti nerekl. Priste to bude za body a jestli timhle stylem budes pokracovat, dohrabes se na bananek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu