Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield: Heroes


liveoliverr

Recommended Posts

Víš , to ani nesmíš srovnávat ... hra , která byla dostupná v Orange Boxu za 1000 Kč . Pak hra , která je free , má minimální HW nároky ... To je trošku rozdíl ... A musím říct, že i já jsem hrál TF2 dost dlouho na to , abych to dokázal posoudit ...

jj ukáže se až po vydání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 164
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Omg je jasný že hra která je zdarma převálcuje hru která stála kolem 1k Kc

Převálcuje je asi moc silné slovo ... Spíš bude mít po světě větší úspěch , přecejenom , lidi raději dají přednost hře , která je zadarmo ... Necháme se překvapit , už jen značka EA je záruka kvality ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

husty no-mam 800 mhz procak,192 mb ram a nvidia geforce mx 440 (64 mb) takze to ani zkouset nebudu pac bych mel laggy jak internetovy,tak hw a na to nemam naladu:dozey: ale mrzi me to,hry s comicsovou grafikou se mi vzdycky libili a co se tyce 2.svetovy tak to je to samy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypada hodne vklidu :) ze by se zase vzpomelo na psp s hrama? :D doufam ze s tim neseknou a vyjde to .)

Omfg ? Ona to není hra na PSP , chlapče ... Tady jsi v PC sekci ... A jestli si to myslel jinak , je mi líto , pro příště piš srozumitelně ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Dneska jsem četl někde, že prý termín je 28. července.

Kdesi to psal nějaký betatester, takže je to neověřené..

Ale alespoň je čeho se chytit ^^

No nevím, Beta byla otevřená pro 2000 lidí ... Takže nevím, ale to datum by sedělo... To je v klidu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu