Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield: Heroes


liveoliverr

Recommended Posts

  • Odpovědi 164
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kdyz chci hru spustit tak mi to napise Správna inicializace (0xc0150002) se nezdařila.Klepnutím na tlačítko OK můžete aplikaci ukončit. ... zkoušel sem stahnout jak z EA tak z czshare furt to same

Zkousel si vypnout celou hru a zapnout , nebo i prohlizec vypni , me to hazi taky spoustu chyb , ale kdyz to vypnu a zapnu tak je to OK ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkousel si vypnout celou hru a zapnout , nebo i prohlizec vypni , me to hazi taky spoustu chyb , ale kdyz to vypnu a zapnu tak je to OK ;)

me se to ani nespusti podivej se na screen

Bez%20n%C3%A1zvu.jpg

EDIT: me napadlo nemuze to bejt DirectX? :D ja totiz nemam nainstalovanej xD

EDIT2: Directem to neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEvi nekdo jak mam nastavit abych mohl hrat treba s level 5 lidma ... porad to hleda nejakje servr se stejnym skillem a nic to nemuze najit tak bych zacal hrat s lidma na vyssi urovni a pak bych je dorovnal ...jde to :D

edit:

jak to mam sakra spustit kdyz kliknu na d disku na ikonu otevre se me web stranku a kilknu na play now kdyz to udelam tak se otevre okdaz s postupem pro instalaci ale proc sakra kdyz uz mam hru naisatlovanou jak zapnu BH klienta pro hru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nenší problém: někdo se mi naboural do účtu na BF: heroes, a potřebuji ho celej smáznout abyych si vytvořil nový. Jde to nějak nebo musím napsat adminovi?

EDIT: napsal jsem na e-mail noreply@battlefield-heroes.com

a pořád nic

EDIT2: jestli najdete e-mail přímo na admina tak máte u mě 250 credits!

EDIT3: tady je ten generator na BF sigy http://www.phirestarters.com/matchbook/php/image-signature/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mapo tak jsem zaregistrovanej : nick Tommy

ale ta stranaka je slovenska, ale jsou tam vetsinou cesi

j je tam jeden admin cz a jeden sk ale stranka je cz protoze je to pres herniweb a ten je cz.....

to stim smazani uctu to napis nekde od fora na ofic. strance.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu