Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TV pre PSP!!!! tak TV je zadarmo novy tutorial !!!


mootoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A na co je nutna ta tv karta? Ja sem nasel zbusob jak to jde bez ni akorat mi to nefakci, uz sem to tu daval

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=7874&highlight=

Njn

vidieť že ti to nebehalo lebo tie radobytelevízie čo idú cez tuv či jaxa ten šialený prog volá sú menej zábavné ako sledovanie vĺn na orign téme od sony :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim Te, nejak nemuzu najit ten navod na tu TV bez TV karty...funguje to? mam to stazeny a docela by se hodil ten navod...ale uz to tady nemuzu najit

diky

navod je v tutorialoch ale problem je v tom ze tie linky na tv uz z neznamych dovodov nefunguju :cry:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jooo..tak uz jsem to tu nasel...nastavil jsem to podle navodu, s pspckem se to spoji, ale na pc mi to hodi hlasku "Unable to open 'mms://tv.antik.sk/nova"...

nevis prosim co s tim? pimpstreamer mi funguje vpohode...

sry gyro ale pozri kusok vyssie a najdes tam odpoved tie linky na tu tv uz nefunguju a ja za to nemozem skus to s tym linkom na psp tv tohoto fora ked to na nom rozbehas a najdes hoci aky link na tv tak nemas problem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tenhle bod moc nechápu mohl by mi ho někdo ladsky vysvětlit ?

25.) Nastavte kanal bud podla freqvencie alebo podla kanalu ked budete posuvat kanal smerom hore sipkou tak sa pozerajte na okno kde je unlocked ked to skoci na locked mate naladeny kanal opiste si udaj Channel a potom ked uvidite co je to za program si to k tomu dopiste je to super rychle ked to vkladate priamo pri bode 9. alebo priamo to tam vpisete v tomto bode

26.) Stlacit OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
tenhle bod moc nechápu mohl by mi ho někdo ladsky vysvětlit ?

25.) Nastavte kanal bud podla freqvencie alebo podla kanalu ked budete posuvat kanal smerom hore sipkou tak sa pozerajte na okno kde je unlocked ked to skoci na locked mate naladeny kanal opiste si udaj Channel a potom ked uvidite co je to za program si to k tomu dopiste je to super rychle ked to vkladate priamo pri bode 9. alebo priamo to tam vpisete v tomto bode

26.) Stlacit OK

kdyz preskakujes chanely tak ti tam sviti v tom malym oknyku unlocked nebo locked, v pripade ze je unlocked tak nemas naladeny zadny kanal (tzn. jen sum) takze z chanel 1 prepnes dale na chanel 2 atd. dokud ti neskoci na locked, pak mas naladeny nejaky kanal....a nebo to jde jednoduseji, jeste nez zacnes ladit, pustis svuj program co normalne pouzivas v PC na TV, a pak je jedno jaky mas nastaveny ve VLC kanal, ale musis to pustit pred lazenim.. kdyz to pustis pri ladeni, pravdepodobne vyhodi chybu..je to treba zkouset nez to pochopis :D

akorat to zere baterku jako svin, uz sam ten wifi modul zere baterku hafec a hlavne aby se to nehrizalo musi byt PSP taktle na 333mhz (to uz ten program dela sam)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nejde to nejak aj bez tv karty???

alebo bez PSP? alebo bez wifi? alebo nejde to pohladat topic TV na PSP bez TVkarty? akurat je problem v tom ze SK a CZ TV su na uzemi CZ a SK blokovane jedine to skusit cez proxi a mam pocit ze to nepojde kvoli prenosovym rychlostam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu