Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

NOOB nevim jak 2.71->1.5


Co!.Ron3

Otázka

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
No ja vim,ale ja uz zacal a kdyz mi to ma hodit tu cervenou obrazovku tak to nic neudela,jen se to sekne a pak samo vypne...Neches mi poradit treba pres icq???

Rád bych ti poradil, ale icq je u mne teď trochu nefunkční kvúli nějakému viru co jsem včera stáhl (samozřejmě sem to stáhl nerad od spolužačky :().

Jinak když ti tohle udělá, tak je myslím, že v návodu napsáno ať ten postup opakuješ dokud ti to nenajede normálně :)

Mne se to povedlo na druhý pokus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no to je to proc ho nesnasim u me BOHUZEL bez problemu nejede a porad se mi zasekaval tak jsem se na to vyprdl a dal jsem tam 1.50 a emuluju firmware mam jeste IRshell ale bohuzel nevim moc jak se s nim zachazi..ale docela rad bych si pri nejake hre treba NfS poustel support lesbiens ovsem nevim jak ale prej to tam jde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no to je to proc ho nesnasim u me BOHUZEL bez problemu nejede a porad se mi zasekaval tak jsem se na to vyprdl a dal jsem tam 1.50 a emuluju firmware mam jeste IRshell ale bohuzel nevim moc jak se s nim zachazi..ale docela rad bych si pri nejake hre treba NfS poustel support lesbiens ovsem nevim jak ale prej to tam jde..

Nemohlo to být třeba špatně ne/vytvořenými složkami?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu