Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lego Batman the videogame


Driver1468621779

Recommended Posts

Lego batman the video game

LEGO Batman: The Videogame je akční titul postavený na licenci od DC Comics, který hráčům nabídne možnost ovládat legendárního ochránce Gotham City Batmana, ale i jeho bratra v převleku a ve zbrani Robina. Oba dva budou chytat celou řadu nebezpečných zločinců i známých rabiátů včetně Jokera a Tučňáka, k čemuž jim poslouží nejenom široká nabídka zbraní a doplňků, ale i řada oblíbených dopravních prostředků. Podporována bude jak tradiční příběhový singleplayer mód, tak tolik oblíbená kooperace.

Datum vydání: srpen 08

zdroj=www.hrej.cz

t_12d15de555989d7c29e970a06f8188.jpg t_141cc6a1637e0625e68dc7b2467074.jpg t_937bee264365f8298d44cc2e30aee4.jpg t_8cef0444a1caa69369dcb1cecfa168.jpg t_c0951530cf345ccc823e81c08755d3.jpg

Detail obrázku

12d15de555989d7c29e970a06f8188.jpg?img=0

«»

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vim ale batman mi pride jako ultra hovadina a pochybuju legobatman bude lepsi nez indianajones

napiklad lego star wars me vubec nebavilo tohle je neco jinyho u indiana jonese

me napr prijde jako kravina indiana jones (filmy) :) sak je to smesne...

nastesti do hry a hlavne jako lego se prolejzani duneonu a ruzne blbinky hodej a jsou naramne zabavne.

batman je klasika a na lego hru se tesim. a co se filmu tyce. 1-2 byly fajn. ty co reziroval Burton. pak uz to slo do kytek... i s Arniem. ale stale lepsi nez indiana.

a ten novej mi prijde jako vzkriseni. Batman Begins byl podle me slusnej... mozna i nejlepsi batman ) super herci, dobre hlasky, slusna akce. doufam ze nezvoraj Dark Knighta.

jinak este k tomu ze nemaj co vymyslet. nemusi ) docela obdivuju co vsechno prevedou do lega ) a proc taky ne kdyz jsou ty hry popularni a zabavne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me napr prijde jako kravina indiana jones (filmy) :) sak je to smesne...

nastesti do hry a hlavne jako lego se prolejzani duneonu a ruzne blbinky hodej a jsou naramne zabavne.

batman je klasika a na lego hru se tesim. a co se filmu tyce. 1-2 byly fajn. ty co reziroval Burton. pak uz to slo do kytek... i s Arniem. ale stale lepsi nez indiana.

a ten novej mi prijde jako vzkriseni. Batman Begins byl podle me slusnej... mozna i nejlepsi batman ) super herci, dobre hlasky, slusna akce. doufam ze nezvoraj Dark Knighta.

jinak este k tomu ze nemaj co vymyslet. nemusi ) docela obdivuju co vsechno prevedou do lega ) a proc taky ne kdyz jsou ty hry popularni a zabavne.

To je sice hezký , ale hra není film , to že byl hezkej film , nemá žádnej vliv na hru a už vůbec ne na LEGO ... Nevím proč , ale nemůžu se zbavit dojmu , že minulej rok se dělaly hry ve stylu větší kvantita než kvalita ... Ale teď se to docela obrací , doufám , že tenhle rok vyjdou ještě kvalitní hry .. nemusí být zrovna LEGO (tomu nějakej rok už nefandím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
kvuli grafice

vzdyt ta hra je kreslena xD

lego ani simpsony bych si na ps2 nekoupil :D

rikam ze to ti za to nestoji

na hre je nejdrazsi ta grafika a vy kupujete kresleny hry xD

mg...dalsi co mu jde u hry jen o grafiku... rika ti neco hratelnost a zabava? :dozey: kreslena hra ma taky svoje kouzlo a navic dkyz se autori tolik nesoustredi jen na grafiku mohou lepe vymakat engine a pribeh :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro me LEGO Batman jedna z nejlepsich her letos! ;) Doopravdy skvela hratelnost(pribyly tezsi faze a to je jenom dobre), dosti novych vylepseni(skutecne ku prospechu), vychytana grafika a velmi solidni hraci doba;) Ja jsem spokojeny nad miru ocekavani. ;) Hodnoceni 9+/10....vlastne nemam negativum(kdyz tedy nepocitam neustale malo studs, ptz je vsechno hodne drahy), ale zase 10...to musi dostat uplne ultramegagigavyjimecna hra. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mg...dalsi co mu jde u hry jen o grafiku... rika ti neco hratelnost a zabava? :dozey: kreslena hra ma taky svoje kouzlo a navic dkyz se autori tolik nesoustredi jen na grafiku mohou lepe vymakat engine a pribeh :D;)

to jo nerikam ze je spatna jenom rikam ze tato hra nema cenu 1500,-

lego indiana jones byla pro me 2. nej hra co jsem kdy hral

ale nekoupil bych si ji

ale pokud on nema psp tak at si ji na ps2 klidni koupi :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kvuli grafice

vzdyt ta hra je kreslena xD

lego ani simpsony bych si na ps2 nekoupil :D

rikam ze to ti za to nestoji

na hre je nejdrazsi ta grafika a vy kupujete kresleny hry xD

kreslena neni :D ani to neni nejak renderovany jako ruzne anime hry apd :D je to 3d a rozdil v grafice oproti ps2, ps3, xbox verzim je docela velky :D na ps2 jsem hral obe starwars a je to cele jemnejsi/detailnejsi , hezci a sytejsi barvy + trochu prehlednejsi na vetsi obraovce :D

+jak pise conter hratelnost/poutavost je co me u hry bere nejvic. slusne pozlatko je fajn ale k cemu kdyz cloveka hra zacne nudit po par minutach. nebo pripominat jine. proto se chytej takove "blbinky" jako Lego, Patapon, LocoRoco :D Hafo J-RPG je stale 2d i v dnesni dobe a hratelnsot je super :D Jen dost hracc je zhyckanych a chtej secko v grafce jak pro nenjanbusenejsi stroje :lol:

mam PSP i PS2 :lol: na psp jsem ji sehnal "levne" :lol: tak to ps2 verze mozna investuju :D jen jsem koukal ze v CR je zatim PS3, X, DS a PSP :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu