Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Učíte své mladší sourozence pařit ???


Shifter960

Recommended Posts

  • Odpovědi 143
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

bracha mi furt bere PSP a hraje i na me PS3 a je tam na tom o hodne vic nez ja .....tak jsem se rozhodl mu koupit PSP k vanocum a rodice mu koupi 8gb kartu...chtel jsem mu koupit Wiicko ,ale PSP je levnejsi ...

Jo a muj bratr me porazi ve FIFE ale v NHL mu dam ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak sourozenci je 30,takže tam nic,ale dcera - 5let kdyby mohla tak hraje pořád, z pochopitelných důvodů ji musíme brzdit, za prvé si chceme taky zahrát,že :psp: a taky nooo...nic se nemá přehánět.. Nicméně nejraději má Ratatouille, Cars, LocoRoco, Luxor, Shrek crash, Everybody Golf2. I když ten Ratatouille je pro nic tak do 40% pak už je to docela těžké.:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel kdysi PSone a od toho, co jsem ho mel (asi 4 roky zpet) se brachovi (v te dobe mu byly 4) silene libil. Nic mu na tom neslo, treba v zavodech jezdil jenom podel zdi, u Tekkena mackal vsechno atd. Uz asi pul roku ho ma a v motorkach si to dava uz i v uzkych ulickach bez tuknuti, v Tekkenovi me i sem tam da jedno kolo a tak.. Je na tom zavislej a hraje dobre.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikoz mam mladsi sestru (16 let) tak s ni ani nestravim doma tolik casu ne ze bych ani treba nechtel (i kdyz nejak nechci :D) ale i protoze je na intru a jinak obcas na psp neco zaparila terba loco roco ji bavilo a takove ty kravinky a hlavne pak jeste ty nejvetsi kraviny co na to treba vysli hlavne skakacky a takove tak ale zas tak casto na nem nehravala a pak uz od ty doby tak priblizne mozna pul roku na psp ani nesahla a ted ani chvily aj na nej nesahnu protoze sem ho pujcil kamosovi kvuli netu a icq protoze mu nejede notes :) ale jinak na psp tak denne nahraju mozna pul hodinky i kdyz neni ci hrat nekdy se na tom tak seknu ze hraju treba i 3 az 4 hodiny ale to je fakt vyjmecne ze se u te hry hriznu a nebo je nuda :D a nebo obcas ve skole parim jinak tam uz se to radsi snazim nenosit kazdy chce hrat vic jak ja uz me to stve :D a tak jinak premejslim o PS3 ze bych si pak udelal nejakej povanocni nebo ponovorocni darek :D uvidim :D:) protoze PSP na nej uz nevychazeji takove hry v takove kvalite a tolik her co predtim takze neni co delat skoro jen fakt na cesty kdyz je nuda nebo podobne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem PSP půjčil svému 2,5 ročnímu bratrovi dal sem mu tam NFS Carbon Own the City a pomalejsi auto dostal sem ho někam kde nejsou policajti a predal sem mu to docela mu to šlo.Sice to bylo to bouráni ale behem tech 2-3 hodin uz umel pouzivat spatecku brzdu a nitro(Ktere sice věčně neměl :roll:)sem tam nějakou zatáčku vybralk a na jeho věk sem fakt čuměl jak si to daval.Takže doufam že jakmile budu mit nove hry třeba loco roco že to dohraje na jeho věk fakt super víkon a swem rád že ho mohu zasvětit do toho světa her.:psp::psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bratránkovi je sou myslim 4 a tekkena valí dost brutálně.. páč jak má malý ručky tak do tlačítek plácá celou dlaní a dává si komba co sem v tekkenovi ještě neviděl :) jinak ještě hrál GTA LCS a tam mu to nešlo.. dědovi si stěžoval , že furt padá do vody :D

jinak bratry mam starší.. ti hrajou normálně a mladší taky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 4letou segru, pucil jsem ji to aby si zahrala FIFU 09 na nejnižší obtížnost. Ve 30. minutě dala gola a pak jí to přestalo bavit, tak jsem chtel dohrat poločas ale misto toho abych vedení zvysil tak jsem dostal gola...Takže moje 4-leta segra paří líp na PSP než já :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu