Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jakou TV k PS3


Dzunk

Recommended Posts

  • Odpovědi 313
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

"chci aby měla:

full HD rozlišení (1920x1080)

aspon 40 palcu

max 8ms odezvu

HDMI

SCART

AV

čtečka karet

usb

pouziti jako monitor

prosim jestli existuje pristroj kterej by to splnoval :thx:"

Jestli máš zájem o opravdovou kvalitu bez kompromisů ,tak jedině plasmu Panasonic řady G. http://panasonic.cz/vyrobek.aspx?id=AAC_4867

Slibují o polovinu nižší spotřebu a reálný kontrast 40 000. Né náhodou vyhrála řada G10 na letošním veletrhu elektroniky CES 2009 cenu za nej FULL HDTV.Cena zatim nejde pod 32 000,-Kč ,holt je to novinka. http://www.e-elektra.cz/category/elektronika-plazmove-televize/product-18910/panasonic-tx-p42g10e-tx-p-42-g10-e-neopdp-televizo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
no já si chci koupit tuhle LG-32LG6000, myslím si, že není zase tak špatná

Mám většího bratříčka 42LG6100 a obraz jak víno. Menu krásně přehledné a jednoduché. Jen ten zvuk, nestojí za nic, ale co by člověk mohl očekávat od zabudovaných repráčků. Nějaké vhodné dom.kino to pořeší..

Jen bych doporučil dát bacha na výběr HDMI kabelu. Koupil jsem v CZC levnější za asi 300 CZK, psali u něj, že by měl zvládat 1080p, ale v 3m délce nezvládl. Vyřešil to až kabel BANDRIDGE, který byl označen jako 1080p certified..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Určitě,nevim proč by neměla stačit :)

I na HD ready se hraje suprově,hlavně když to není CRT s nějakym rozlišením 800x600 co měly.Ano,je lepší full HD,ale podle mě bohatě stačí HD ready.Jinak televizka v pohodě,vypadá pěkně,parametry má taky pěkný.Takže OK ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě,nevim proč by neměla stačit :)

I na HD ready se hraje suprově,hlavně když to není CRT s nějakym rozlišením 800x600 co měly.Ano,je lepší full HD,ale podle mě bohatě stačí HD ready.Jinak televizka v pohodě,vypadá pěkně,parametry má taky pěkný.Takže OK ;)

Dík za radu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou by jste mi doporučil tv-lcd k ps3. Cenově nejlépe do 11 000,-

Je hodně znatelný rozdíl mezi hd ready a full hd? jestli se vyplatí investovat ještě o těch pár tisíc víc, nebo je herní zážitek na hd ready i tak výborný? Nejvíc uvažuji asi nad LG 32LH2000. dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem tohle řešil se známim kterej dělá v oblsti elektroniky nějakej ten pátek a k PS3 mi doporučil televizi samsung le40a656 řekl jsem mu že chci tv do 20000 je to full hd a 102cm a je v pohodě taky říkal že nejlepší značky lcd jsou sony a samsung a nejhorší LG a Philips mimochodem už cenově spadla někam k 17 000 takže fakt good no o plazmi bych nejevil moc velkej zájem pokud nemáte na tv tak 30 000 nebo holt počkat až budou dostupnější oled tv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezisi kriste uz me zacina stvat jak porad slysim ze nejhorsi znacka je LG :roll: Co to je za dementni nazor tohleto? Kdyby to tak bylo tak to asi neni jedna z nejprodavanejsich televizi na trhu. Fakt ne tohleto. Ja mam taky znamy ktery se vyznaj v LCD a ty tvrdej pravej opak.

A nejlepsi Sony? Neznam nikoho kdo ma Sony, tech je fakt par, dost lidi tady ma prave Samsung kterej je opravdu skvelej a nebo LG.

To s tou LG je stejna blbost 22'' LCD s FULL HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu