Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tvorba "gamebootu"


Dutch

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

caw lidi.. mam probvlem... vsechno co sem ztáhnul jede libove.. už sem si udelal 2 gamebooty.. ale v obou se mi neco nezdá.. u obou jsem musel soubor wav z videa konvertovat.. neco nesedelo.. ale nakonec jsem to prekonvertoval .. a pri vlozeni do UmdStreamComposer mi to nepsalo žádnou chybu.. tak jsem to bral jako že klape vše OK...ale při konečnem dodeláni ...pmf.. vsechno v pohode... ale když jsem to dal do psp tak jsem si nejřív prodloužil protože se mi to vipnulo tak v pulce ... po prodložení videa nastává problém... video se mi zdá že o něco rychlejší než zvuk... neví někdo čím to je??... dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je dobrý no.. ale já si zrovna vibral video.. kde se mi to líbí ten zvuk ..a je asi nenahraditelnej....

.. zcekni to ... fak se mi líbí jak superman zešílí... ale mrzí me trochu že při konvertování z flv.. když to stáhnu z youtube.. následne do avi.. aby to přečetl windovs movie maker...následne zpátky do avi aby to přečetl ten program na ty gamebooty... že to strácí kvalitu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Mám flash 5.03 GEN-C(FULL) pude to?

Napiš my prosím návod víš o tom hodně já mám PSP nový a nechcu ho pokazit mám 2 návody jeden dyž sse v menu PSP ja je tam muzika atd. tak dát slect a tam to nastavit- PRVNÍ VERZE

DRUHÁ VERZE- když zapínám PSP dřžet R a tam to udělat napiš my to prosím budu vděčnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

píšeš nesmysly. gameboot na 5.03 GEN-C se dá dát, ale přes jednu aplikaci, ale ta aplikace dokáže vyměnit jen soubor gamebootu, nedokáže vyměnit soubor s délkou gamebootu, takže to může bejt dlouhý max 2.5 sekundy, jinak se to video samotný vyrábí přesně podle tohohle návodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale podle me se ti brickne PSPcko, pac i na Chickhenu + GEN (prometheus) na to byl potreba program, kdyby se dalo normalne otevrit f0 a prdnout to tam, tak by se to tak delalo, a nebyl by zapotrebi program :) takze jestli mas rad svoje PSP, nech si pro jistotu origos gameboot ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu