Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

kde si mam opravit psp ??? mam rozbite barvy


ThunderQX

Otázka

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
caw no posral sem psp po 2 tydnech takze prdeeel :( nemam zadne love .neznate nejakou opravu psp?? diky

fungl display sezenes za 1500... ale dej to radej do sony pres to ze to bude stat vic protoze noSony servis = ztrata zaruky...

nejspis ti podle popisu vytekli krystalky ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok dneska to teda vyfotim sere me to nevim mozna sem na to jumpl vis jak zapnu psp zvuk jede jen vidim 4 cary byle booze su v prdeli tata me zabije ete kdyz mu reknu ten mobil .. :/

nevite nekdo jak rozjet gears of war na pc?

psp sem kupoval v datartu(jak kkt za 5litru :D a mam ho dva tydny a uz je v prdeli :/ a nemam zadne love)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Me se displej posral asi po mesici a pul, prvni 1 cm displeje nahore ukazoval vse, ale az do spotku to zobrazovalo akorat jeden radek a do dvou tydnu jsem mel doma nove PSP :) akorat mi dali starou baterku :( :( :D. Jinak mi dali i takovou dobrou folii na to zadni krozko PSP :) Jeste ji tam mam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

vydelat display je jednoduche. podivej se do nejakeho tutorialu, kde se rozebira PSP. samotny display je umisten v takovem plechovem lozi, aby jsi ho vydelal, tak staci pouzit neco tenkeho , co vlozis mezi display a ten plech a na principu paky to jednoduse vydelas. no a potom uz jen nadzvednes plastovou desticku, co drzi kontakty na MB a dalsi, co drzi podsviceni a je to hotovo.

asi nejdulezitejsi je PSP po tomto zasahu poradne a spravne sesroubovat!!! samozrejme, kdyz menis display, tak ztracis zaruku.

takze staci akorat hledat : http://www.llamma.com/PSP/PSPTearDown.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu