Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Poradte kvuli netu na psp pres O2


Guest vyzlik

Otázka

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
potrebujes wifi acces point ktery si vytvoris pomoci routeru (jestli ho mas) nebo wifi antenky kterou pripojis k pc (nebo jak se to rika ... nevim ale doufam ze me vsichni pochopili) nebo musis mit free acces point ...

no u netu u O2 to tak lehky nejni..... :? sam ho mam.... jde pres router to jo, s potizema i pres kompa....ten internet je chranenej, proste nejde mi na vic vecech najednou...jde to obejit, ale musis si to na kompu nastavit a nespoustet ten jejich program...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nechapu... Podivej sam ma o2. Gdys vytvorim sit pres o2 roater(d-link??) Tak mi musi fungovat fsude na fsech pocitacich... Pokud mam obycejny adsl modem pripojeny na kompu pres usb tak si vytvorim novou bezdratovou sit (acsesspoint) A musi to fichcet... Samuzrejmu musis zadat pri tvorbe site sdilet internet.... Nechapu fcem mas problem!!! A cirou nahodou nemas doma o2internet+o2tv???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Noo ja mam adsl...de mi to pres wifi accespoint a nemam problem spíš by mě zajímalo jestli de to icq na psp???
Sry za off topic, ale mám pár dotazů ohledně toho ADSL od O2... Jakou máš rychlost? A jak to je spolehlivý? Jak to chodí a jaký je tak ping při multiplayerovkách? Díky...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Noo ja mam adsl...de mi to pres wifi accespoint a nemam problem spíš by mě zajímalo jestli de to icq na psp???
Sry za off topic, ale mám pár dotazů ohledně toho ADSL od O2... Jakou máš rychlost? A jak to je spolehlivý? Jak to chodí a jaký je tak ping při multiplayerovkách? Díky...
Já mam Internet expres od O2, zařizoval jsem si to ještě když to byl telecom. Je to 2048/256 kb/s, nesetkal jsem se s žádným větším výpadkem, ping ve hrách tak okolo 30ms, stahování okolo 250kb/s. Akorát než to všechno zařídíš tak to trvá docela dlouho, mně měnili nějaký rozhraní, tak to trvalo přes měsíc. Prostě to šlape v pohodě a nemam si na co stěžovat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Noo ja mam adsl...de mi to pres wifi accespoint a nemam problem spíš by mě zajímalo jestli de to icq na psp???
Sry za off topic, ale mám pár dotazů ohledně toho ADSL od O2... Jakou máš rychlost? A jak to je spolehlivý? Jak to chodí a jaký je tak ping při multiplayerovkách? Díky...
Já mam Internet expres od O2, zařizoval jsem si to ještě když to byl telecom. Je to 2048/256 kb/s, nesetkal jsem se s žádným větším výpadkem, ping ve hrách tak okolo 30ms, stahování okolo 250kb/s. Akorát než to všechno zařídíš tak to trvá docela dlouho, mně měnili nějaký rozhraní, tak to trvalo přes měsíc. Prostě to šlape v pohodě a nemam si na co stěžovat.

Tak to je super... A jak to je s tím limitem? Už jsi ho někdy překročil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Noo ja mam adsl...de mi to pres wifi accespoint a nemam problem spíš by mě zajímalo jestli de to icq na psp???
Sry za off topic, ale mám pár dotazů ohledně toho ADSL od O2... Jakou máš rychlost? A jak to je spolehlivý? Jak to chodí a jaký je tak ping při multiplayerovkách? Díky...
Já mam Internet expres od O2, zařizoval jsem si to ještě když to byl telecom. Je to 2048/256 kb/s, nesetkal jsem se s žádným větším výpadkem, ping ve hrách tak okolo 30ms, stahování okolo 250kb/s. Akorát než to všechno zařídíš tak to trvá docela dlouho, mně měnili nějaký rozhraní, tak to trvalo přes měsíc. Prostě to šlape v pohodě a nemam si na co stěžovat.

Tak to je super... A jak to je s tím limitem? Už jsi ho někdy překročil?

Je tam 8GB limit, už jsem ho párkrát překročil. Mělo by se to snížit na 128 kbps, ale je to nějaká záhada. Když to překročim, tak se to na čas sníží, ale pak to jede normální rychlostí.

Tady jsem čet že jde ten limit obejít, ale nezkoušel jsem:

http://kyberpunk.org/ochcavka_o2_fupu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Noo ja mam adsl...de mi to pres wifi accespoint a nemam problem spíš by mě zajímalo jestli de to icq na psp???
Sry za off topic, ale mám pár dotazů ohledně toho ADSL od O2... Jakou máš rychlost? A jak to je spolehlivý? Jak to chodí a jaký je tak ping při multiplayerovkách? Díky...

noo ping je celkem dobrej litá to okolo 320KB a upload 24KB...spolehlivý to je akorat ted sem mel dva dny problémy s automatickym přidělovánim dns...jinak parada rychlost nekolísá a nevypadává mam to pres dva roky a pred rokem mi navýšili rychlost...jedinej problem je že platim 2k a museli tady instalovat rychlejší ustřednu za 100k ale to už z mýho neslo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu