Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký externí HDD k PS3


leoboss

Recommended Posts

  • Odpovědi 155
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdary.Koupil jsem 500 wd my book( http://www.alza.cz/western-digital-my-book-essential-3-0-500gb-d138306.htm ).Je zformátovanej na FAT32 (jsem si naprosto jistej) ,ale ps3 ho nevidí? neví někdo co s tím? Nechce se mě to formátovat jelikož už tam ma hafo narvanej dat :-( Má někdo s ním zkušenost? Ext zdroj zapojen.Mam FATPS3 60GB.Díky za jakoukoliv radu kromě "tak to znova zformátuj " :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Tak jsem zakoupil 1TB externí HDD , respektive tento http://www.alza.cz/western-digital-my-book-essential-3-0-1000gb-d138308.htm

A po rozdělení na dva stejné oddíly FAT32 / NTFS , vidí PS3 ten FAT32. Vyzkoušeno a funkční.

A kdyby byly oba FAT32, PS3 to uvidí?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Zdravím, chtěl bych se vás zeptat. Chci si koupit k PS3 externí disk, jelikož hodlám kupovat PS3 JB FLASH a pak si na HDD dávat hry, tím pádem od vás potřebuji poradit jakou velikost HDD aby mi to šlo propojit, popřípadě kdyby jste byli tak hodní a nějaký mi doporučily . Všem chci předem poděkovat za vaše rady děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 6 months later...

Čau, nestačí mi místo na HDD mám jen 80Gb, tak jak to funguje, respektive co je nejlepší možnost? Dá se prostě ten 80gb vyndat a všechny data(savy her, instalace her, hry z PS store, atd.) přesunout na 500gb HDD aby vše fungovalo jako kdyby tam byl už z výroby? Díky za případný rady/odpovědi ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu