Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký externí HDD k PS3


leoboss

Recommended Posts

  • Odpovědi 155
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...

1) Mít disk naformátovanej na FAT32

- bud ho tak máš / zjistíš to když v pc klikneš pravym na disk a dáš vlastnosti a tam budeš mít nejspíš FAT32 (to je dobře, tak to ps3 vezme) a nebo NTFS a tenhle formát ps3 "nevezme"... tak to musíš naformátovat ne ten již zmiňovanej FAT32.. je hodně softů na formátování (na stahuj.cz je jich hodně) ;)

2) PS3 ti nepřehraje filmy v .mkv (matroska), musíš to převíst do formátu .mp4

- To převedeš přes program, kterej je zde: http://console-forum.net/showthread.php?t=21609 (je tam i návod) ;)

3) Jestli to chceš přehrávat z Externího HDD tak doporučuji mít nějakej rychlej ;) a jestli máš nějakej starej nebo pomalej, tak to budeš muset přetáhnout z ext. HDD na interní HDD v PS3 ;)

EDIT: Jo a jeestli vůbec nevíš jak to propojit, tak přes USB to bude nejlepší :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, mám další dotaz

Koupil jsem si EXTERNI DISK: K0907291113142119607742746801262.jpg

Chci na něj davat BLUERAY filmy a chci se zeptat jestli to nějak pujde..(když vložim PAM. kartu Memory stick pro duo..tak ve slože VIDEO dam BLUE RAY a jde to...

Ale chci se zeptat jestli když do tohoto externiho disku vlozim slozku video a pak tam dam ty filmy tk jestli mi to PS3 načte..děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

predem se omlouvam za urcite x-krat omivany dotaz, ale nenasel jsem odpoved a ani neni momentalne cas hledat dale. Za jakych podminek ps3 precte externi 2,5 disk nebo flasky? Vcera jsem to zkusil a disk to nenaslo, flasku jenom jednu ze dvou, ale film to nezobrazilo (*avi, kodek zatim neznam.). Firmware mam 3.5 neco tusim. Jinak me docela zklamalo, ze tam neni zadnej souborovej manazer..bylo by to prehlednejsi.

Predem dik za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu