Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Cache paměť


fana1

Otázka

Zdravím...Předem se omlovám za (pro Vás možná hloupý) dotaz...Chci se zeptat, k čemu přesně slouží cache paměť v menu při prohlížení internetu přes PSP...je tam na výběr 512, 1024 a 2048...případně co se stane když dam tu nejvyšší volbu?? odkud si to tu paměť vezme?? nebude mi potom zbytečně chybět někde jinde? děkuji mockrát za odpověď :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Slouzi k ukladani stazenych dat pri prohlizeni webovych stranek (stejne jako v prohlizecich na pc -data se ukladaji do pameti RAM) .... a je to vlastne k urychleni nacitani stranek .... pokud se na nasledujici strance napriklad obevi stejne obrazky, tak se nebudou stahovat z netu, ale nactou se z cache - je to rychlejsi :) .... jo a na PSP vyber 2048KB .... rozhodne ti ty KB nikde chybet nebudou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Slouzi k ukladani stazenych dat pri prohlizeni webovych stranek (stejne jako v prohlizecich na pc -data se ukladaji do pameti RAM) .... a je to vlastne k urychleni nacitani stranek .... pokud se na nasledujici strance napriklad obevi stejne obrazky, tak se nebudou stahovat z netu, ale nactou se z cache - je to rychlejsi :) .... jo a na PSP vyber 2048KB .... rozhodne ti ty KB nikde chybet nebudou :D

mel jsem strach, aby to neubralo nejakou pamet a pak nebehalo neco treba pomaleji..protoze mi neslo do hlavy, proc tam vyrobce teda rovnou neda tu maximalni velikost?? proc by si tam teda nekdo daval tu mensi zbytecne?? kdyz to ma teda byt jen ku prospechu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mě by spíš zajímalo jak udělat aby tam toho cache mohlo bejt víc. Jelo by to pak rychleji ne?

RYchleji ti to pojede, kdyz v prohlizeni na psp zakazes animace a javascripty :arrow: ... proste si tam nechas povolene jen obrazky ... coz na normalni prohlezeni netu na psp uplne staci .... a nacita to o dost rychleji 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To newim, proc by nekdo daval zbytecne ty mensi velikosti, kdyz i ty 2MB na lecktere stranky nestaci ...... snad to bude nekdy v budoucnu (v nejakem novem firmwaru) reseno tak, ze se pro flash pamet web prohlizece pouzije pametova karta :)

Takze kdyz dam ty 2MB tak tim rozhodne nic jineho neomezim..Porad sice nechapu proc tam teda vubec jsou ty mensi velikosti, ale tak budu Ti verit...dekuji..to jsem chtel vedet..DIIKY MOC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Take nechapu z jakeho duvodu jsou tam mensi hodnoty..

Bere si to evidentne z RAM (do flash0 to urcite nehrabe, do flash1 to nejspise hrabe pro cookies) - ta je 32MB u fat, u slim 2x tolik.. Z MS si to urcite nebere..

.. cast RAM je take zabrana XMB + webbrowser aplikaci, takze mozna i z toho duvodu nemuze byt cache vetsi nez 2MB - ze to nelze swapovat treba na MS, uz je jina.. to uz je o lenosti vyvojaru browseru (sice swap na MS by byl pomalejsi, ale lepsi, nez hlaska, ze to ti to nezobrazi obrazek, protoze je cache plna..).. Spis je divne, ze kdyz cachovani uplne vypnes, tak to zobrazi zhruba stejne jako s temi 2MB..

.. zalozky to zase naopak ale uklada na MS ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu