Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Downgrade PSP 3.95


Bazim

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

OMG z zadneho OFW, nejde prestoupit na JAKYKOLIV CFW, zadny novy CFW to uz z logiky neumozni, protoze na OFW nemuzes spoustet ZADNE aplikace!! Tudiz nemas moznost, tam instalacku z CFW spustit!

Podivej se mi do podpisu, je tam odkaz na mapku flasheru, nekomu napis a domluv se s nim, on ti to flashne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No to budu muset nejak poresit. Nechce se mi zakladat nove tema tak se zeptam tady. Jak poznam PSP slim of fatu? Ja mam PSP (od kamose) cca. 1 den a vim jenom ze je to Sony :).

na fatku mas dve diry (jakoby repracky) dole, u slimka nahore..

U slimka se UMD mechanika otevira jak u stereho walkmanu, u fatka na "soupatko"..

omg, jak neveris lidem? Tak proc jsi v teto komunite? Jak muzes vedet, ze ti ted nekecam, tohle uz neni o paranoe, to uz je na psychiatra..

.. proste se s nekym domluv, co myslis, ze ti to neflashne nebo co? Si to proste vyzkousis, na vetsinu lidi tady mas reference - neveris jim? Pak tvuj problem, kasli na to a hraj originalky - ale pak nemuzes verit ani prodavajicimu :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Diky moc za odpovedi. Takze jsem zjistil ze mam fat. Doufam ze neni mezi fatem a slimem nejakej super rozdil. Tim myslim treba nejaka bombasticka funkce nebo nejaky super SW co fat oproti slimu neumi.

Jeste bych se chtel zeptat jaka je no spise byla cena noveho Sony PSP fatu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Diky moc za odpovedi. Takze jsem zjistil ze mam fat. Doufam ze neni mezi fatem a slimem nejakej super rozdil. Tim myslim treba nejaka bombasticka funkce nebo nejaky super SW co fat oproti slimu neumi.

Jeste bych se chtel zeptat jaka je no spise byla cena noveho Sony PSP fatu?

Basic pack 5000,-

Value pack 6000,-

Giga pack 7000,-

vsechny ceny byly bez korunky a pisu sem nejnizsi ceny - z duveryhodnych normalnich shopu - co se jeste PSP Fat prodavalo..

Fakt nechapu ale, proc se na vsechny kraviny takhle ptas nas - vzdyt nevis, zda ti neodpovime preci hovadinu? :) Na netu mas spousty porovnani a jejich rozdily, ostatne i zde na foru uz je to tucetkrat napsane..

Ale znovu, pro negramotne..

.. PSP Fat mas navic..

tloustku (s tim souvisi z baterie 1800mAh, misto slimkove 1200mAh - coz je plus u fata)

IrDA port .. skoro se neda pouzit

lepsi otevirani UMD mechaniky

o neco horsi displej (fakt nepatrne)

Slim ma..

mensi tloustku

nalesteny zadek

RAM 2x vetsi (tudiz muze mit Skype)

TV vystup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Lal :D diky moc. Ale musim ti upresnit ze lidem neverim trochu jinym smerem. To co si napsal tak je pravda, ale i kdyby nebyla tak tohle je mi uplne burt.

Neverim lidem ve fyzickych vecech (zni to divne). Nevim jak to rict proste treba kdybych ti dal do ruky 1000,- a ty jsi mi rekl ze mi je vratis. Tak to bych ti treba moc neveril :).

Ale co se tyce tohoto tak jak vidim jsi jeden z tech co o PSP neco vice vedi a tak v tomto nemam duvod ti neverit :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu