Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky Xbox 360 - (aktualizace 23.9.2008)


Zavorka

Recommended Posts

  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

PLS: mohl by jste mi někdo popsat jak mam postupovat při vypalování v tom img burnu? Tenhle program vidím poprvé.Vůbec jsem nepochopil, co kam mám vložit a na co kliknout. Kdyby ty 2vrstvý dvd nestáli tolik tak si to odskouším. Děkuji vám mnohokrát.

no pokud máš imgburn nainstalovanej ... tak stačí normálně spustit dvd soubor ... měl by se zaonout imgburn ... nastavíš rychlost vypalování a dáš vypálit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim na vánoce budu novým vlastníkem xboxu 360 arcade - s flashem a chtěl bych se zeptat zda když vypalim muziku na CD v hudebnich souborech nebo dam MP3ojky na moji GB flashku tak jestli budu moct poslouchat v boxu aniž bych to nahraval na Xbox flashdisk.A zda by nějak nešlo udělat z flashky systemovej disk protože ty ceny jsou fakt předražený ale to asi nejde nikde jsem to neviděl. Díky za odpovědi Mach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim na vánoce budu novým vlastníkem xboxu 360 arcade - s flashem a chtěl bych se zeptat zda když vypalim muziku na CD v hudebnich souborech nebo dam MP3ojky na moji GB flashku tak jestli budu moct poslouchat v boxu aniž bych to nahraval na Xbox flashdisk.A zda by nějak nešlo udělat z flashky systemovej disk protože ty ceny jsou fakt předražený ale to asi nejde nikde jsem to neviděl. Díky za odpovědi Mach

No můžem tam napojit mobil,foták cokoliv má usb vstup 2.0 a přehrávat hudbu,obrázky,video :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j ok ale systemovej disk to nejde to by vsichni měly přes usb 500gb hadry atd. jen se tak ptam co mě čeka na vánoce už jsem za tyden stah 15 her. Doufam že budou bavit

hdd bere myslím jenom s formátováním FAT32

a jinak do usb můžeš propojit vše co má mass storage ;)(přenos dat bez použití speciálních driverů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapíci boxíci potřebuji radu-pomoc, jsem tu novej, dostal jsem supr hry k Vánocům, mám flaschbox a když jsem tam dal hru tak se sekla v menu...musel jsem vypnout přes hl. vypínač....po druhém spuštění blikly červené diody, naskočila zpět zelená, ale menu se neukázalo a na obrazovce je pouze nápis "NEPODPOROVANÝ REŽIM" co s tím....... děkuji Vám všem.....za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar ja sem se tel zeptat jestli se muzu na xaoxu pripojit prez Wi-fi k netu a chodit na mejl a jestli jo tak existuje nejaka stranka internetova na ktery by tam slo ICQ.diky

ne..xbox k netu nepripojis..pripojis ho pouze na LIVE..takze muzes jen hrat pres internet a psat si s jinymi lidmi co mas ve friends..ale klasicky prohlizec tam nespustis..ICQ take ne..(btw co mate vsichni s tim ICQ..zlate MSN..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Nekde v prvnim prispevku byla zminka o nastaveni ryclosti cteni mechanyky 8x nebo 12x ke presne se to nastavuje v setupu xboxe360 to nemuzu najit mam flash

nastavuje se přímo u flashe ... když máš FW (třeba iextreme 1.5) tak máš více souborů a každý pro jinou rychlost mechaniky (aspon to takhle bylo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls měl bych takovej dotaz, na netu hodně čtu o poruchovosti Xka, hodně kvůli chlazení, tak by mě zajímalo jak do opravdy na tom je XBOX???? Protože uvažuji o koupi PS3, ale 10 000,- je 10 000,- tak jestli by stálo zato si koupit skoro za polovinu Xko....... a ještě pls takovej dotaz jak to je s těma bezdratovejma ovladačema, sou na normální tužkové baterky :)???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
pls měl bych takovej dotaz, na netu hodně čtu o poruchovosti Xka, hodně kvůli chlazení, tak by mě zajímalo jak do opravdy na tom je XBOX???? Protože uvažuji o koupi PS3, ale 10 000,- je 10 000,- tak jestli by stálo zato si koupit skoro za polovinu Xko....... a ještě pls takovej dotaz jak to je s těma bezdratovejma ovladačema, sou na normální tužkové baterky :)???

Jasny ze jsou na tuzkovky a nebo si dokoupis akublok.

Jinak s prehrivanim Xka je to tak jak to je, ale dnes uz se nemusis tak stresovat jelikoz nejhorsi to meli ty prvni verze respektive prvni Dve verze a Elite. od te doby co se zacali davat HDMI tak tam byl CPU uz na 65nm technologii. a tak se to min hralo dali vetsi chladic a pridali na pipeline jeste malej na GPU takze celkem 3 chladice. Ve starem byli jen 2 a jeste to bylo na 80nm tech. No a ted dokonce prej ty uplne posledni verze "nevim jeslti uz sou u nas na trhu" maji na 65nm i GPU takze zase mensi spotreba a i na zdroji je udavano zase mene W na output,a hlavne mensi teplo. takze Ja bych se v dnesni situaci nebal Xko koupit i kdyz muze odejit neco jineho a ne ze se ti rozsviti RROD. A urcite co rikam ja pokud chci hrat kopie, musim pocitat s tim ze prijdu o zaruku. A nespolehat na to ze to nekdo flashne tak ze se to da dat do puvodniho stavu. a pak nekde shanet samolepku a lepit ji tam a posilat na reklamaci. Proste chci palenky zadna zaruka :) pokud chci zaruku kupuju si Orig hry 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli plánuješ do budoucna tak ber PS3, ale ta poruchovost u Xboxu už není tak velká

Tak plánuju PS3, ale ta cena je dost přehnaná + nejde očipovat, a ve svých letech si nemužu dovolit dát 10 000,- za konzoli + 1000-2000 za hru:cry: .....tak to vydím že si koupím Xko a časem PS3:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak plánuju PS3, ale ta cena je dost přehnaná + nejde očipovat, a ve svých letech si nemužu dovolit dát 10 000,- za konzoli + 1000-2000 za hru:cry: .....tak to vydím že si koupím Xko a časem PS3:)

no já to myslel tak, že jestli to s Blu-ray nedopadne stejně jako s HD DVD, tak bys šel do PS3 hlavně kvůli Blu-ray, ale jinak já mám box a jsem s ním spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu