Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky Xbox 360 - (aktualizace 23.9.2008)


Zavorka

Recommended Posts

  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj lidi, potřebuju pomoct, mám problém z některým hrama, mám pálenou Call of duty modern warfare 2, ta mi jede úplně v poho, ale assasin 2 mi ukáže po pár urovních hraní hlášku: This disc is unreadable 1.clea the disc .... atd. u Terminátora to ani nespustí a píše to samé. Přitom jsem vyzkoušel různé varianty, vypalování, rychleji, pomaleji, hry přes XDVDMulleter, XDVDMulleter, ImgBurn, a ono nic. Prosím pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, potřebuju pomoct, mám problém z některým hrama, mám pálenou Call of duty modern warfare 2, ta mi jede úplně v poho, ale assasin 2 mi ukáže po pár urovních hraní hlášku: This disc is unreadable 1.clea the disc .... atd. u Terminátora to ani nespustí a píše to samé. Přitom jsem vyzkoušel různé varianty, vypalování, rychleji, pomaleji, hry přes XDVDMulleter, XDVDMulleter, ImgBurn, a ono nic. Prosím pomoc.

vypaluj to rychlostí 2,4x na média Verbatim, pokud se to i tak bude opakovat, pak mechanika špatně čte, zkusit ji vyčistit, nebo nechat zkalibrovat laser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se zeptat - pokud jsem to dobře pochopil, na poli XBOXu jsem začátečník...

1) Mám chip 1.6 - co mám udělat abych tam dostal 1.61?

2) mám k tomu i original původní mechaniku co není flashed - znamená to, že vyměním mechaniku, vlezu si online kam chci, budu si dělat co chci online, pak odpojím xko od sítě, hodím tam flashed mechaniku a zase jsem připraven pro hraní offline? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se zeptat - pokud jsem to dobře pochopil, na poli XBOXu jsem začátečník...

1) Mám chip 1.6 - co mám udělat abych tam dostal 1.61?

2) mám k tomu i original původní mechaniku co není flashed - znamená to, že vyměním mechaniku, vlezu si online kam chci, budu si dělat co chci online, pak odpojím xko od sítě, hodím tam flashed mechaniku a zase jsem připraven pro hraní offline? :-)

jakou máš mechaniku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam otazku ... jak je v download zoně např cod mw 2,Wawe 4 ...co to znamená, nejspíšto souvisí s fw 1.6, 1.61 na co to je ? a jak můžu up z fw 1.5 na 1:6 nebo 1.61 ?? sry ale tady jsem to nějak nenašel... přemýšlím o xku a tak bych se o tom chtěl dozvědět ... díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale to ti nepomůže, protože Xko zapisuje informace do logu a odesílá zpětně. Nemysli si, takhle by s tím pěkně vyčůrala spousta vychcánků a kutilů :cheesygrin:

No to jsem se právě nikdě nedočetl, o tom logu... Kam to zapisuje? Do flash rom? Nebo na disk? Popravdě je mi to docela jedno, online hrát na xku fakt nebudu, na to mám PS3 kde si zahraju online to co chcu a zadarmo, xko má jiný výhody :-)))

Hry si já zase radši patchnu na wave3, nebaví mě ty diskotéky předtím :-) Co by mi přinesl upgrade na 1.61 oproti 1.60??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chci se zeptat. Mám flashlej Xbox 360 fw 1.6, zkoušel jsem stáhnout nějaký hry. Po stáhnutí jsem je zkontroloval v Abgx360, avšak první jsem zkontroloval se zaškrtnutým regionem PAL, test proběh, vše ok. U dalších dvou jsem tuto položku zapoměl zaškrtnout, Abg vyhodil cosi, že to opachoval. Vypálil jsem je a jediný co vidím, když hru dám do mechaniky a spustím, je logo Xboxu. Je možné, že to to Abg opachovalo blbě? Když to zkusím projet znovu pomocí Agb a zaškrtnutým regionem pal, tak už to zkontroluje v poho a vyhodí, že je vše ok.

Ještě jeden lama dotaz, nebo spíš dva. Hra která jede jsou NFS Shift, ta při prvním spuštění požadovala Update, tak jsem ho udělal a jede. Chci se zeptat, není možný, že díky tomuto update nejedou ty další hry? V nastavení console jsem si všim,že je možné update odstranit, jen se chci zeptat (asi fakt blbej dotaz) není tímto odstraněním update myšleto odstranění flash mechaniky, že ne? :( A snad úplně poslední dotaz, když dám formát paměti na Xboxu, tak se dostanu na základní nastavení, že? Nejedná se o formát operačního systému nebo tak něco?

Poradí mi někdo prosím co s tím?

Předem se omlouvám, ale jsem lama, která má Xbox asi 5 hodin. Mějte strpení :( :ziped:

Možná si odpovím sám, není možný, že ty hry nejedou kvůli wave 4 ochraně? Takže použít patch nebo aktivační iso? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu