Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s wifi


Bazim

Otázka

Ahoj všichni,

normálně chytám v mém PSP jednu wifi síť s security none. Síla signálu je kolem 20% ale když se chci na tu síť připojit tak to prostě nejde.

Hlásí to: "A connection error has occurred. A connection to the access point could not be established. Check the security settings for the network and try again."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ja mam ten isty problem...pritom sa pripajam na moju siet so sifrovanim wpa, a aj ked si nastavim IP rucne, nepripoji ma..a fakt ze neviem co s tym?(signal 97%)

to BAZIM

mne to pripojilo aj na 20%siet aj ked casto vypadavalo.Toto vlastne nemusi byt riesenie tvojho problemu, ta siet moze mat MAC filtrovanie a aj ked sa zda ako ''security none'' ty sa na nu nepripojis, pokial nie je v ap nastavena vynimka na tvoju MAC adresu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to BAZIM

mne to pripojilo aj na 20%siet aj ked casto vypadavalo.Toto vlastne nemusi byt riesenie tvojho problemu, ta siet moze mat MAC filtrovanie a aj ked sa zda ako ''security none'' ty sa na nu nepripojis, pokial nie je v ap nastavena vynimka na tvoju MAC adresu

No jo to me vubec nenapadlo. To je dost mozny mno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

alebo to moze byt tym co som v top[icu pisal ja. Wifi vysiela s pouzitim protokolu 802.11 g co vlastne ako som zistil PSP nepodporuje(podporuje ocividne starsie : 802.11 b).

tym padom to vyzera ze siet ti najde, ale pri pripajani ty hodi ten dotaz ktory tu popisujete.

Jedine mozne riesenie je tym padom povolit v routry(alebo akomkolvek vysielaci WiFi) protokol 802.11b popripade b+g.

A z toho vypliva ze to musi byt vasa siet, nie nejaka nahodna, ku ktorej nemate pristup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

aj keby si mal signal 100% tak ta nepripoji, pokial AP vysiela protokolom 802.11g alebo novsim.

S PSP sa da ocividne pripojit len na starsie: cize 802.11 b, 802.11 a

viacej info vo wiki:

http://cs.wikipedia.org/wiki/802.11b

A ako pisem, pokial niesi majitelom tej siete, cize nevies heslo do routra aby si zmenil typ vysielania, nepripojis sa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To rovnou muzu hrat PC hry po netu :D. Me de o to treba kdyz jses nekde pryc tak bych si s sebou vzal PSP a treba nekde chytnul wifi. Jenze kdyz je tolik omezeni tak je mala sance ze nekde chytnu tu pravou :(.

Protoze zanedlouho jedu pryc k Brnu tak doufam ze tam nekde chytnu spravnou wifi sit :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja som pozeral na nete, a nikde sa nepise ze PSP sa dokaze pripojit len na standart 802.11b.

Docela rad by som aj ja vedel v com to je...alebo pokial to niekto uspesne napojil na ''g''ckovy protokol nech sem napise.

alebo by sa to dalo zistit tym ze si z PSP sptavim AP stanicu a cez nejaku aplikaciu v notasy najdem typ vysielacieho protokolu...ale najprv musim poupratovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu