Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy - Dissidia


Shiddo

Recommended Posts

  • Odpovědi 372
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Neni. je to proste mlaticka. akorat doplnky jako nektery podukoly nebo co delat ujednotlivy eqipy nebo co dela jakej skill sou v jap. Ale uz se dela par prekladu skillu pokud vim. Jiunak v PPmenu si zkus koupit zvyseni lvlcapu shiddo to hby mohlo pomoct aby meli vyssi lvl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik a je ta hra slozita nikdy jsem ji nehral ale vim ze by me bavila

jak pro koho. je to rpg bojovka. neni to klasicka mlaticka jako tekken. lip se do toho asi vzije ten kdo trochu tyhle souboje zna z her a nebo filmu FF, ale myslim ze v zasade to muze hrat kazdej. vicemene tam jde o to jen dobre casovat kryt a uhyb nebo prunik na telo. sebrat par brave points koleckem (ta velka cisla neboli dmg kterej das) a pak dobre nacasovat utok na hp ctvereckem. s vyssim lvlem jsou tam nove ability ale chce to vyzkouset. pripadne prohlidnout poradne co pisou v tutorialu. taky je dobre obcas kouknout u postavy kdyz ji vybiras nebo pri misi trojuhlenikem na prvni tri polozky v menu. skilly / vybava / accesories. a sem tam pridat nebo zvolit nejlepsi doporucene (u vybaveni tusim posledni polozka v submenu)

nekde v threadu jsem tu psotoval nejakej strucnej popis zaklanich veci v menu a skillu tak na to koukni kde to bylo prelozene. 100% zazitek z toho mit nebudes ale hratelne to je. coz dokazuji lide tady xD nikdo z nas japonsky neumi a mame chary namaxovane a skoro vse prosle :D akorat nemame shajnu wo co go xD

Jiunak v PPmenu si zkus koupit zvyseni lvlcapu shiddo to hby mohlo pomoct aby meli vyssi lvl.

jj zkusim. ja pp jen nakoupil dalsi postavy a obleky. vsechny ostatni polozky jsem ignroroval xD jsem se hlavne chtel dostat k tem bonus postavam xD

ta japonstina je problem ale myslim ze pri hormade tech itemu to mozna nebude sranda ani v AJ xD by nebylo ff aby tam toho zas nebyla tuna xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

projel uz nekdo ten inward chaos mam cecila na 100lv a ani si tam neskrtnu dostal jsem se pres 1 cast a cvdruhe casti jsem sejmul 2 a pak uz ani h.... jednou se me dotknou a ja jsem ve breaku a on ma attack 9999

ono to bude chtit spravne nastavene skilly a tu nejlepsi vybavu. krom toho maj mozna oni nejake bonusy prave aby byli tezssi a odmenou bude nejakej rare item. ja napr jel dlouho an equipu z cca 20tych lvlu az po nejakou 60-70 az uz me stvalo ze i nizsi lvl ma vetsi dmg xD pak jsem to zacal nakupovat trade a davt to nejlepsi a bylo to.

ale it ak se mi stava ze nejakej boss apd me proste dava rany za nekolik set jen tak. a do breaku jdou po litrech xD proste to bude chtit tu aj verzi xD

taky se mi stal jeden nechutnej bug. na jedne mape me nizzsi lvl kuja dostal do rohu a furt do me plival takou modrou kouli. char nez se vzpamatoval tak dopadl na zem tam sebou placa a nez se zvedne tak dostal dalsi... zas letel zas padal... uskok kryt nic... proste lame xD me uflusal po nejakem malem dmg jak furt hazel ctvereckovej utok a mel malo brave points xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me akorat stve ze v kampani nejsou vyrovna ne lvl napr ted jedu za dobro ty chaptery a beru vsechny chary protoze Cloud na 57 lvl vyndava ty "super ultra bose" na 39 lvl jak maslo

no ono ty chaptery jsou stavene tak ze to hrajes s charem jakoby od 0. kdyz si v pvp namakas postavu na X lvl a pak prijdes do kampane a podrtis to tam tak samo xD ale i tak dostavas exp. a nekteri nepratele jsou naopak docela presileni na normal leveling.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hvezdicky jsou neco jako obtiznost dane odyssee/chapteru ... jinam k Shade impuls mi obcas davaji cocku ... normal mob lvl 19 ... lepsi cca 29 ja 67 a ted uz ti lepsi mobove 64 ale obcas nesly nekteri sundat ani kdyz jsem mel lvl vetsi ja byl 59 Cloud a sel jsem proti Kujuvi na 46 porad jsem mysoval s tim attackem do HP .. docela me potrapil . jinak slozil si uz nekdo lepsi item ?? ja se chystam neco slozit (v tradu je to po polickem trade a item se vymeni za jine vetsinou 3 itemy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
lidicky jak udelam combo??? porad tomu nemuzu prijit na kloub:( jinak cloud 29 lvl:)

jake combo? myslis ten silnej utok? musis mit plnou energii toho jakoby crystalu co maz v rohu. nabiji se ti. kdyz mas plnej tak pulsuje fialove.

musis aktivovat EX-mode. ten aktivujes [] a R. v ex mode se ti doplnujou zivoty (nebo brave points apd podle toho jestli mas zmenenej skill), davas vic criticalu, nekdo je rychlejsi a dalsi veci. zaroven ale kdyz pouzijes dmg/hp utok (ctverecek) a povede trefit se ti trefit nepritele, tak se ti objevi ctverecek na obrazovce s takovejam carkama co se ti odpocitavaj jako hodiny. behem te doby coz je asi 2-3 vteriny musis zmacknou ctverecek - pak se aktivuje ultimatni utok (jestli tim myslis kombo)

EX-mode se ti vybije po nejake dobe. pri pouziti ulti se ti vybije celej bez ohledu na to kolik si ho mel. ulti pouzit nemusis. staci ze pri odpoctu nezmacknes ctverecek. to je dobre v misich a arene kde se ti EX prenasi.

EX naplnujes sbiranim tech modrejch orbu nebo zvonecku. taky se ti jich dostava pri souboji podle toho jakej je zrovna stav.

no a jestli kombama myslis nejake silene normalni utoky (ty co ubiraj brave points ne hp) co postavy delaj, tak je to jen ciste o tom naucit se co kterej skill dela a jak se daj pripadne propojovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu