Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy - Dissidia


Shiddo

Recommended Posts

ok dekuju moc uz vim jak na to:) jenom kdyzaktivuju ex mod... a chi specialni utok musim ho ctvrecekem trefit ve vzduchu nebo naze mi muzu ho trefit i hjak ho kosim ve vzduchu a je to spomaleny??? jak mezi skillama musim davat X

kdyz jsi v ex modu tak kdykoliv ho behem ex modu trefis ctvereckem tak aktivujes potencialni spusteni ulti/komba. ale to neznamena ze ho doopravdy musis spustit. nekdy je lepsi se trochu vylecit apd xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 372
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kurwa mel sem pp na odemknuti sephirota ale nevedel sem meno takze sem si odemkl sami shity... no du vydelavat... jinak lidi jak si pustim ulozenej zaznam???

na otevirani psotav jdi napr na offic stranku dissidia. mas tam seznam postav i s japonskymi jmeny takze si muzes vzdy porovnat.

zaznam muzes prehrat tak ze jdes na polozku v hlavnim menu pod PP. ma ikonku truhly

pak jdes na posledni polozku v submenu

otevrou se ti 3 moznosti

zvol prvni - otevre se ti PSP menu s ulozenymi zaznamy

vyber ten co chces () vyber a pak X na vyskoceni z PSP prostredi.

mel by nabehnout uvodni screen kde vydis vybavu oponenta a muzes volit BGM

sipkama muzes menit pohledy, R a L prepinas pohledy postav, ctvereckem vypinas statusbary HP apd a jsou i dalsi moznosti xD

ze zaznamu vyskocis start a posledni polzka menu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na otevirani psotav jdi napr na offic stranku dissidia. mas tam seznam postav i s japonskymi jmeny takze si muzes vzdy porovnat.

zaznam muzes prehrat tak ze jdes na polozku v hlavnim menu pod PP. ma ikonku truhly

pak jdes na posledni polozku v submenu

otevrou se ti 3 moznosti

zvol prvni - otevre se ti PSP menu s ulozenymi zaznamy

vyber ten co chces () vyber a pak X na vyskoceni z PSP prostredi.

at sem v poho ale pakse mii neukaze vybava ale pamet v hre 199mb,342mb,1339mb ale nejde na nic zmacknout

dsc01376ic8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

at sem v poho ale pakse mii neukaze vybava ale pamet v hre 199mb,342mb,1339mb ale nejde na nic zmacknout

dsc01376ic8.jpg

urco jsi najel na tu prvni polozku v tom submenu zaznamu? na tom screenu vidim kus textu a je tam zavorka (avi#!$#%) to by vypadalo spis na tu 3ti. ta tusim slouzi k predelani zaznamu na video ve formatu avi. to co vidis jsou asi ruzne kvality a kolik vysledne video bude mit.

tzn vybirej tu prvni moznost. zaznamy maj 192KB (jsou to jen data pohybu postav apd ktere pak hra opet renderuje).

ta druha je na mazani zaznamu

ta 3ti jak jsem rekl nejspis na prevod do avi aby se to nemusel koukat prez hru.

videa ukladas [] pri konci souboje (ale to asi uz vis)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hh já taky :) ale tesim se to jo :D

nevite kdy by tak mela vyjit ?

Už to tu bylo psáno několik stránek zpátky a to několikrát.

ENG verze vyjde někdy v půlce tohoto roku:psp:

BTW: Pro všechny, kteří by si hru rádi zahráli a vadí jim JPN, tak je tu tato stránka kde naleznete vše potřebné pro pořádné hraní.

http://finalfantasy.cc/info/dissidia-translation-1/73-dissidia-info/266-dissidia-translation-1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Dal jste uz nekdo Inward chaos ?? ja se dostal do druhe casti ale pokazde me tam sunda Bartz ... da mi hitu klidne i za 1023 bez criticu .. vubec nwm jak slozit lepsi equip ... kdyz udelam inward chaos tak zrejme dostanu i ty stylove pisnicky co tam hrajou a ja je chci :D ... muze nekdo poradit jak slozit lepsi equip ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jste uz nekdo Inward chaos ?? ja se dostal do druhe casti ale pokazde me tam sunda Bartz ... da mi hitu klidne i za 1023 bez criticu .. vubec nwm jak slozit lepsi equip ... kdyz udelam inward chaos tak zrejme dostanu i ty stylove pisnicky co tam hrajou a ja je chci :D ... muze nekdo poradit jak slozit lepsi equip ?

char, lvl, stat. , itemy, skilly atd napis mi vsechno co mas na sobe a co muzes oblikat a pouziwat

sam vyuzivam big hp 6k hp mam na cloudovi:P a low atack... mam nastaveny auto skill atack x 1.5 ... atack se mi znasobbi a dava ho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cloud lvl 100 .... pouzivam vsechny utoky zblizka .. do HPecek jedu Meteority a jeho defaltni utoky ...staty mam

HP .... 9609

BRV ... 848

ATK ....164

DEF .... 150

LUK ..... 60

Zbran mam lvl 78 (od toho se smi pouzit) +54 atk (mam i lepsi ale nwm proc nejdou pouzit

Ruce lvl 50 +36 DEF a jeste nejaka kytka je tam neco 1/3

Helma lvl 57 +181 BRV a +2 DEF

Armor lvl 85 +2610 HP a ta kytka 1/4

ted dropuju veci z toho colisea (ty karty .. predtim jsem to nedelal)

Edit: jeste mam par otazek ... jak dat skilli na vetsi uroven ?? za AP prej muzou jen chary co maji lvl 100 ... a pry se po dohrani Inward chaos odemkne pro hrace Chaos a po dohrani Inward chaos za vsech 10 Hero se odemkne i Cosmos tak se na to chci zeptat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cloud lvl 100 .... pouzivam vsechny utoky zblizka .. do HPecek jedu Meteority a jeho defaltni utoky ...staty mam

HP .... 9609

BRV ... 848

ATK ....164

DEF .... 150

LUK ..... 60

Zbran mam lvl 78 (od toho se smi pouzit) +54 atk (mam i lepsi ale nwm proc nejdou pouzit

Ruce lvl 50 +36 DEF a jeste nejaka kytka je tam neco 1/3

Helma lvl 57 +181 BRV a +2 DEF

Armor lvl 85 +2610 HP a ta kytka 1/4

ted dropuju veci z toho colisea (ty karty .. predtim jsem to nedelal)

Edit: jeste mam par otazek ... jak dat skilli na vetsi uroven ?? za AP prej muzou jen chary co maji lvl 100 ... a pry se po dohrani Inward chaos odemkne pro hrace Chaos a po dohrani Inward chaos za vsech 10 Hero se odemkne i Cosmos tak se na to chci zeptat

equip mas good spis jde o ruce:)

chtelo by to ex mode a porad udrzovat max. hp urcite to pujde ja sem dal na 13 lvl typka na 92 a taky sem ho dal... sice sem asi 300x hebnul no mrte bodu mi to corlo:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty zbraně nemůžeš používat, protože nejsou pro Clouda. Zkus si sehnat lepší.

To co máš ty ruce jak je tam kytka, tak to znamená že to patří do nějakýho setu. Když zkompletuješ set, tak dostaneš nějakej Bonus. Eště mě napadá zkus používat derived HP ataky )použiješ brave attack a zmačkneš čtverec a kombo přejde do HP ataku. Akorát takovýhle komba má Cloud jenom 2)

BTW Mám taky Clouda lvl 100 a taky mi chybí jenom Inward Chaos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu