Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy - Dissidia


Shiddo

Recommended Posts

  • Odpovědi 372
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

DMG zavisi od toho kolik mas momentalne bravery points. Ty souperi beres utokem koleckem a pak zivoty ubiras ctvercem. Uberes presne tolik HP kolik mas monmentalne BP. Neni z moji zkusenosti, jenom sem to cet na netu. ted sem to dotahal a uz se na to tesim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak sem to stáhnul a už mám hotovej příběh za clouda. jedu ho podruhý, abych úposbíral ty itemy co byly zamčený. největší problémy mi ale dělal v druhý "misi" ten zlatej zmetek jak se pořád dodgoval a já ho nemoh trefit a eště sem měl něco kolem 400HP, takže mě první ranou sundal. pak byly eště problémy se Sephirothem. Jinak je to fakt super hra. myslel sem že kvůli neznalosti jap budu mít větší problémy. ale určitě to budu hrát znova až bude v aj protože mě zajímá příběh. Akorát bych se chtěl zeptat, jak se daj používat materie (kouzla) protože sem na to nepřišel a používám je jenom náhodně a nevim ani jak... A eště se chci zeptat, kde levelujete ty postavy že máte např Clouda na 40? To jezdíte story furt dokola nebo po dohrání všech story módů se něco odemkne?

EDIT: Jo eště sem někde čet že prej v Dissidii nejdou dělat screenshoty, ale já už zjistil jak to de. Musíte použít CWCHEAT plugin kterej mimojiné umíá dělat screenshoty. S tim to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lvling je v vs CPU módu...

Vím max. jak se dělaj shoty... (U Clouda ohnivý koule) a to analog dolů+kolečko.

To je podle toho jak to máš nastavený :dozey:

ja to mam treba kouli na levo analog + kolecko

blesk napravo + kolecko

a Blade Bleam na dopredu + kolecko....

vsechno podle toho jak si to nastavíš :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hral jsem to hodku a asi to hrat nebudu dokad nevijde evropska verze protoze se v tom moc neorientuju a navic na bojovku mi utoky pripadach chaby 3 comba a konec

ty mozna davas 3 komba a konec, ja ti potom ukazu nejaky videjko.. neco zase natocim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jste nekdo zkousel multak docela by me zajimalo jaka je to parka ve dvou a jak je reseny kdyz ma nekdo lvl 12 a nekdo 55 jestli ten na 12 dostane i skilli nebo se mu vyrovna jen lvl

po vanocich reknu, mam domluvenej duel s matwejem :) MUHAHAHA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja hraju zatim jen za Squlla...lvl40+...akorat me stavlo kdyz sem hral proti cpu Squall...mel mensi lvl jak ja ale o hodne vic komb a dostal sem od nej peknou sadu,....kdyz muze delat trickyco ja nemam tak je to tezky noo :D ale jinak dobra hra...uz aby byla eng verze....akorat je skoda ze to bude beztak i eng dubing :(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu