Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc pri prechode 1.50 -> 3.02 OE-A


shobull

Otázka

Kedze som konzervatívny pouzivatel psp, doteraz som sa stale drzal na 1,50 s devhookom (myslim ze je tu takych ludi viacero). Do cusom fw ako 2.71SE som sa doteraz nepustal, lebo nic naviac okrem mozno pohodlnejsieho nahravania iso mi podla mna neponukali.

To sa však zmenilo prichodom 3.02 OE-A s jeho "oficialnou" podporovu PS1 hier. Takze asi prisiel cas (a nielen pre mna) prejst do "dalsieho levelu."

Mohol by som zacat odznova studovat vsetky navody atd, ale myslim ze nielen mne by dobre padlo, keby niekto (dutch-i :wink: ) kto ma skusenosti s custom fw a prechodom na 3.02 OE, spisal co najjednoduchsi navod (v zakladnych krokoch aj napríklad s prilozenymi subormi) na uskutocnenie tohoto uprgrade-u 1.50->3.02 OE-A.

Vopred velmi pekne dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

nechápu proč dělat návod když jsou tady full installery....

1.50

http://www.psp-haxors.com/wp-content/uploads/OE-A/302_BASIC_Installer_150.exe

2.71 se

http://www.psp-haxors.com/wp-content/uploads/OE-A/302_BASIC_Installer_SE.exe

Jen to zapnete a pak už se všechno dělá auto a v psp nakonec jenom kliknete na update..

Link copyright by pspzone.sk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

presne naisntaluj si to postupne vsechno at mas jistotu - se-a , se-b, se-b' , se-b" , se-c a pak tu 3.02 .. .mozna to jde rovnou to nevim ale kdyz to udelas takhle tak nic nezkazis ...

instalace je jednoducha jak tady pisou lidi , spustis instalator a potvrdis pak to vali samo ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
presne naisntaluj si to postupne vsechno at mas jistotu - se-a , se-b, se-b' , se-b" , se-c a pak tu 3.02 .. .mozna to jde rovnou to nevim ale kdyz to udelas takhle tak nic nezkazis ...

instalace je jednoducha jak tady pisou lidi , spustis instalator a potvrdis pak to vali samo ..

Scela zbytečný kroky stačí mít 1.50 a použít ten instalátor co jsem tady už postnul. Nebo muzes mit sa A,B,C a použít ten druhej co jsem postnul a je to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu