Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CXMB 3.21 pro 4.01M33 + 262 schemat + aktualizace 9.10.08


ice22222

Recommended Posts

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Cus. Resim jeden problem, a to, ze kdyz rozeberu CTF thematko a chci ho slozit zase zpatky, bohuzel layout kterej mu dal autor nejede a ikony se zobrazujou jako puvodni XMB....nevedel by nekdo co delam spatne? Pouzivam CTF manager s podporou 4.01 M33, prx ktery to chce jsem si vyextrahoval a naisntaloval do CTFmanageru, CTF thematko to rozbali bez problemu, ale to slozeni uz je spatny...skladam to zpatky jak pres CTF manager tak i pres CXMB v PSP a vysledek je stale stejnej...kazdopadne jediny co me mate je, ze prx co jsem vyextrahoval z origos firmwaru maji jinou velikost nez prx v thematku coz predpokladam je proto, ze ty prx v thematku jsou upravene.Zkousel sem i vice thematek, ktere maji upravenou polohu ikon a stale stejnej vysledek.Jedine thematka bez upravene polohy mi jedu coz je v celku logicky...problem bude nekde, ze nejsem schopnej nacpat do CTF ty upreaveny prx nebo fakt nevim :( ...dik moc za pomoc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, nebyla by prosímvás možnost todle všechno hodit třeba na rapidshare.com? jsem ve Skotsku a tady jaksi stahovat z ulož.to nejde .(((( děkuji!

A taky hlavně sháním Circa Dome Extended Black a taky verzi White pro 4.01 se všemi ikonami (skyp, locationfree player, radio, internet search, go!messenger)

nevíte o tom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

téma vypadá následovně:

screen1cp1.th.png

a rozdíl je v nich akorát ten že ikony mají obráceně barvu (černá-bílá), plocha není defaultní. takže mě spíš jde jen o ty ikony! aby byly všechny a v tédle podobě! ale jestli je v tvém balíku stejný themesík, ale pod jiným názvem se všema ikonama tak to bude supr. ani náhledy mi tady nejdou .( takže nevím co a jak vypadá, proto jestli můžeš prosím uploadni i náhledy abych to nemusel po jednom v psp zkoušet .) dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no no no, se nečerti.) ty tvoje témata chci každopádně! jestli by to teda šlo uploadnout!

Mam pro tebe dve zpravy...

-ta prvni je ze uz tyden ti to zkousim uploadnout na rapida ale nejde to... Kamos to zkousel z premium ale taky to neslo... ani dnes

-vyber si jiny server pokud mas zajem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu