Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CXMB 3.21 pro 4.01M33 + 262 schemat + aktualizace 9.10.08


ice22222

Recommended Posts

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mohol by si prosím všetky tie packy tem reuploadnut na RS.com? Z Uloz.to nemozem nic stiahnut...

mam pro tebe spatnou zpravu... upload na RS.com nejede... Zkousel sem to ja bez premijaku a zkousel to i kamos pres premiak ale vysledek byl stejny... uz davno sem to tam chtel dat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam pro tebe spatnou zpravu... upload na RS.com nejede... Zkousel sem to ja bez premijaku a zkousel to i kamos pres premiak ale vysledek byl stejny... uz davno sem to tam chtel dat

sakra, to je skoda, neslo by to dat niekam inam? napr. filefactory, alebo nieco podobne? takto to nikdy nestiahnem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak abych ti pravdu rekl tak nevim proc ti nejede, ale je mozne ze mi taky nejel tak sem ho smazal... Ja tu mam jen temata ktera pod tim pluginem bez problemu vali. Nevis kam mam upnout MEGAPACK schemat co ma skoro 500 MB... uloz.to mi to nechce sezrat a chtel bych to dat na nejaky free kde to chvili vyrdzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, tak sem to projel, dikes...a jediny ktery me zaujali a prijdou mi nejlepsi jsou:

appleCor.ctf

frosstyboxxy.CTF

inaflow.ctf

Large Original White.ctf

LargeOriginalIcons.ctf

MAC iDock.ctf

Original White.ctf

:)

nebylo by nejaky videjko z nich jak vypadaj animace ?

a pofacha to i na cfw 3.90m33 ? asi ne vid ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu