Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CXMB 3.21 pro 4.01M33 + 262 schemat + aktualizace 9.10.08


ice22222

Recommended Posts

kdybych delal videa tak bych tady byl jeste za tyden takze ee... na 3.90 ti ty temata nepojedou

jasny no, ale musel sem se zeptat :) ..no a ma cenu jit do 4.01 ? ja bych na novim psp mel mit 3.90..ale porad si to muzu zmenit, tak nevim..ja chtel 3.90 hlavne kvuli tomu, ze sem slyšel, že na 4.01 chodej hur ps1 hry..neco s popsloaderem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Cau, takze na upozorneni v jinem tematu na tomto foru, te teda upozornuji na soubory, ktere mi nejdou stahnout (ale nezkousel jsem vsechny, jen ty co me zaujaly).

Nejdriv tyto dva baliky nahledu:

1) 20.8.08 kuk.rar

2) 21.8.08 obrazky.rar

No a potom temata:

1) AlienwareCustome.ctf.bmp

2) OrganNew.ctf.bmp

3) The Dark Knight.ctf

Tot vse (zatim)...

Byl by jsi fakt moc hodnej kdyby si tyto soubory reuploadnul nebo nahral na jiny server. Fakt diky moc, je to tu super.

Doufam ze to pomohlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

to tema mas treba tady: http://www.consolespot.net/forums/psp-themes-releases/11823-release-b-w-version-2-4-01m33.html

nejspis budes mit problem s pluginem, protoze vsechny temata co tu sou sou pro 4.01. sam sem je testoval a neni tu jedine ktere by nejelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tema mas treba tady: http://www.consolespot.net/forums/psp-themes-releases/11823-release-b-w-version-2-4-01m33.html

nejspis budes mit problem s pluginem, protoze vsechny temata co tu sou sou pro 4.01. sam sem je testoval a neni tu jedine ktere by nejelo.

A jak je možný že všechny ostatní témata mi jdou a jen tohle ne? :( Já sem zkoušel znova tam hodit pluginy a stejně, všechny témata mi jdou jen tohle nee :( a ani se mi u něj nezobrazuje ta mala ikonka jako u kazdyho tematu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu