Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP Slim Ceramic White


horac

Otázka

chci se zeptat da se nejak tohle PSP v ČR sehnat ? myslim tim nove nepouzite....predtim toho byly plne e-shopy ale ani jeden ho nemel na sklade a ted se po nich slehla zem....doporucite mi nejaky zahranicni nejlepe evropsky e-shop kde bych ho mohl sehnat ? diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
drahý ale white to je

http://www.gamestation.cz/sony-psp-konzole/sony-psp-slim-lite-ceramic-white.htm

jisn kstrejda má white z ameriky

Jo o tomhle PSP vim ale taky se mi nelibi kvuli cene....a jinak z ameriky bych si ho klidne objednal...bohuzel mi na to muzou v cesku hodit 19% DPH a jsem na cene toho z ceska...a zname v americe taky nemam....neda se sehnat nekde v evrope ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ta cena je hezka 4398,-....ale asi nemate nikdo zkusenost s nakupovanim na tomto e-shopu...?a nikde tam nevidim jeslti ho maji skladem ale asi jo....krom toho na obrazku je Ice Silver...:( takze tezko rict co to vlastne je....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hm tak nedavej.. :dozey: kdyz se ti nezda cena na alze a na ebay se ti to zda drahy taky, casem asi pochopis ze v cr ho pod 5k novej nekoupis.. (mozna ze nejakej shop zabyvajic se dovozem by se nasel, ale to bych ja asi neriskoval :D)

edit: tak si kup piano black za 4300 :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hm tak nedavej.. :dozey: kdyz se ti nezda cena na alze a na ebay se ti to zda drahy taky, casem asi pochopis ze v cr ho pod 5k novej nekoupis.. (mozna ze nejakej shop zabyvajic se dovozem by se nasel, ale to bych ja asi neriskoval :D)

edit: tak si kup piano black za 4300 :dozey:

:blink: uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu