Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ban i s origo??


Silas

Otázka

určitě to tu tolikrát zaznělo, ale když mám teda Flash mechaniky (nemusí bejt novej FW) a po Live hraju s origo, ban dostanu? protože někdo říká, že jo, někdo zas ne ... tak fakt nevim, potřebuju se ujistit - rozhodl jsem se, že až mi přijde Xbox, tak hry po Live si budu kupovat, singleplayer hry stahovat ... nechci moc riskovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
pokud mas flashnutej fw mechaniky tak ti daj ban,takze jakmile mas flash tak uz to staci...tak si ho nech chipnout a pak to bude o tom esli ma hra dobrey stealth nebo nak tak:lol:

chip je to same jako kdyby si tu mechaniku oflashoval...chip neudela nic jinyho nez nahradi za originalni firmware novy opraveny (třeba ixtreme)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pokud mas flashnutej fw mechaniky tak ti daj ban,takze jakmile mas flash tak uz to staci...tak si ho nech chipnout a pak to bude o tom esli ma hra dobrey stealth nebo nak tak:lol:

No ale on se ptal, jestli muze hrat origo. hry na Live s flashem. Kdyz bude hrat opravdu jen origo hry, tak to nevadi.. pokud tam bude hrat stahly, tak az pak je to jak rikas. Pokud pujdes jen na Live s flashem tak ban nedostanes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud ma flash, tak ban dostat muze..

Ale on chce hrat MP jenom s origo a tak je sance jeste nizsi, ovsem ta tu furt je :D Ale co sem cet tak ti co hraji s origo i na flashlem xboxu tak ban nedostali(narozdil od tech co hraji na palenych). A napsal sem nemel, to znamena ze ho dostat muze ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kua takže

když máš flash a hraje orginálky(to je jedno estli singl nebo multi...stačí mít zaplej xlive)

může dostat ban za to že má flash(flash je už zastaralej xlive má už lepší ochranu)

když máš chip a hraje originálky

100% nedostane ban(ban může dostat jedně kdyby zahrál hru která eště není v prodeji)

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kua takže

když máš flash a hraje orginálky(to je jedno estli singl nebo multi...stačí mít zaplej xlive)

může dostat ban za to že má flash(flash je už zastaralej xlive má už lepší ochranu)

když máš chip a hraje originálky

100% nedostane ban(ban může dostat jedně kdyby zahrál hru která eště není v prodeji)

;)

já měl dojem, že chip do Xka znamená jenom zásah do HW aby jsi mohl udělat flash SW mechaniky jak to tedy je je to podobně jako u PS2, kdy ti chip umožní hrát hry bez nějakýho zásahu do SW aby se to přes internet nepoznalo. Mám totiž dojem, že flashovat budes muset v každým případě a banu se vyhneš jenom hrama s SS a dobrým Creao ripem a aktuálním FW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu