Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Novy iPhone 3G - aktualizace 20.7.


Sim3to

Recommended Posts

porad nevim jestli iphone koupit poradte... :x

to zalezi na tobe jestli ho chces a vyuzijes mel by jsi treba pausal s datovym pripojenim nebo vyuzijes vsechny jeho funkce vyplati se ti ta investice tohle vsechno musis zvazit nebo si udelej tabulku pro a proti a zvas co vijde lip jinak nevim co jeste poradit kdyz jsi na vaskach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

spíše otázečka máte už ho někdo tady ? Stojí to za to si ho koupit nebo si mám pořídit raději nějakou šunku co se dá rosekat:)

CO iPhone 3G a iPhone 2G s firmwarem 2.x NEUMÍ !!!! Je to pravda ???

iPhone neumi posilat MMS

iPhone neumi natacet video (**)

iPhone neumi hlasove poznamky (*)

iPhone neumi hlasove vytaceni (*)

iPhone neumi odeslat kontakt SMSkou ani emailem (*)

iPhone neumi SMS dorucenky (***)

iPhone neumi preposilat SMS

iPhone neumi smazat jednu SMS, pouze kompletni komunikaci s konkretnim cislem

iPhone nezobrazuje zadne upozorneni na prichozi hovor, pokud je nastaveno presmerovani

iPhone neumi posilat data (soubory, synchronizace) pres bluetooth

iPhone neumi posilat stereo zvuk pres bluetooth AD2P

iPhone neumi zobrazit ikonu zapnuteho ticheho rezimu

iPhone neumi profily hlasitosti (ma jen tichy a normalni profil)

iPhone neumi aktivovat alarm (budik) ve vypnutem stavu

iPhone nefunguje jako mass-storage zarizeni (USB disk)

iPhone neumi provadet sychronizaci pres wifi

iPhone nema uzivatelsky vymenitelnou baterii

iPhone nema slot na pametove karty

iPhone nefunguje jako klasicka navigace, mapy se prubezne stahuji z internetu.

iPhone nefunguje jako modem - neumí nasdílet své připojení k internetu s počítačem (*)

iPhone neumi flash v Safari

iPhone neumi javu v Safari

iPhone neumi ukladat prilohy z emailu (pouze JPG, PNG)

iPhone neumi ukladat soubory z www stranek (pouze JPG, PNG) (**)

iPhone neumi editovat soubory DOC, XLS, PPT, PDF

iPhone neumi kontrolovat cesky pravopis v SMS a emailech

iPhone neumi vypnout kontrolu pravopisu v SMS a emailech (**)

iPhone nema FM radio

iPhone neumi prehravat YouTube videa, pokud je k dispozici pouze GPRS

(*) lze vyresit oficialni aplikaci jineho vyrobce z AppStore

(**) lze vyresit neoficialni aplikaci z Cydia/Installer (nutny jailbreak)

(***) dorucenka vam bude zaslana, pokud pred text SMS zpravy napisete YYYY (O2), *stav# , *N# (VF)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pak k tvé otázce zda ho koupit záleží kd bydliš zda máš wi-fi a jestli ho využiješ "naplo" jinak apple jak tu hodně lidí říka je ZNAČKA pro počítače a notebooky a ne pro mobily ... já tvrdím že vše je jednou poprvé a jejich začatek je užasný ikdyž si tu vypsal hodně mínusu tak furt je lepší než nokia 5110 :D :D která se dá rosekat jinak já o iPhone 3g nepochybuju a rozhodně si ho chystaám koupit ale penízky mi trochu hybjej ...ještě že mám rodiče :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ne ale co sem o tom četl ....

a pak s tim umaštěním jedna varianta je koupit kryt + mít si ruce :D :D

a druha vimněnit za bílej :D

jinak když sem byl v tom shopu tak měly kolem displeje to fakt strašně mastny :(

1) prirodni mastnoty se nezbavis a tim, ze si budes mit ruce se otisky neztratej...

2) vYmenit.... kdyz uz....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robinecek: neustále mě přesvědčuješ o tom, že to nemáš v hlavě v pořádku ...

mít si ruce? ehm ..měl si v ruce třeba psp? kdyby ano, věděl bys, že se toho nezbavíš ani za boha :) a kdybys začal používat tu věc co máš v hlavě .. myslíš, že si mám mýt ruce před každým použitím MOBILNÍHO TELEFONU?

další věc: aha, takže já si koupím mobilní telefon za 12000,- a hned budu shánět bílý zadní kryt ...

promiň, nechci se do tebe navážet, nebo tu způsobovat hádky, ale aktivně tu píšeš, ale zatím nic kloudného z tebe nevylezlo ...

dav´e: příde mi elegantnější (zezadu) jinak rozdíly žádné ... první generace je lepší ( z praktického hlediska)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

robinecek: kecáš hlouposti, z vyzkoušení iphonu v prodejně nemůžeš usuzovat plusy/mínusy ...

S tim nesouhlasim.. Vyzkousel jsem si iPhone hned po uvedeni na Andelu, abych byl objektivni.. Nasel jsem v nem spousty bugu, hrani si s multi-touchem me dost brzo omrzelo, on-screen-keyboard se mi ovlada dost blbe (prehmaty apod..) - verim, ze bych se to po mesici treba naucil, ale je to zbytecne se to ucit, kdyz muzu mit klasickou HW QWERTY klavesnici.. Chybelo mi tam spoustu aplikaci, kterych bez ilegalnich zasahu proste nedosahnu. E-Mailovy klient nedostacujici.

... osobne mi teda stacilo pulhodinky, abych zjistil, co mi na tomto telefonu tolik vadi, abych shledal zbytecne investovat pomerne dost penez, do takoveho sperku.. Tezko by se zlepsily vyse zminovane veci, kdybych ho zkousel tyden.. Nekomu vyse zminene veci nevadi a jen telefonuje a je rad, ze se muze chlubit cervivym jablickem, ale me jde o efektivitu a funkcnost a hlavne o pomer cena X vykon - coz. iPhone moc dobre nenabizi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se mi ,,třigéčko" začalo líbit ... díky vyboulení zadní strany se trošku líp drží (ale to je taková hodně malá drobnost), hlavně už má normální konektor pro sluchátka, není zapuštěn ...

jediné co mi vadí, tak že v balení není dokovací stanice :( .. tedy alespoň v balení z O2 nebyla ..

takže: doma nechávám ,,třigéčko" do světa půjde první generace ( :cry: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tarifem ho můžeš mít i za míň . snad jsi nemyslel že to bude nedotovaná cena :D

Robinecek : no , neberu to :D , protože tolik bych neprovolal . U většiny mobilů šlo , že když si provolal hodně tak byla nějaká sleva na nový (což už bych bral protože tata volá hodně) škoda že to u iPhonu nejde .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja porad nechapu proc lidi rikaji ''13 000kc za mobil?To je hrozne moc!!''

A ze nejaka Nokia N95 stala nejakych 19 000kc, HTC Diamond stoji kolem 13 000kc, plno Sony Ericssonu stoji aky 12 000kc+...

Cekam uz jen jestli si ho koupim tady nejaky novy/nerozbaleny (ale od nekoho) ceska distribuce nebo si pockam az me posle bracha taky novej ale to potrva tak mesic a to se me nechce cekat :)

Jo ted je mozny ze bude mit iPhone kazdy debilek ale pri prvnim iPhonu sem nepotkal moc lidi co by ho melo alespon ne ve spinavy CR...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu