Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Novy iPhone 3G - aktualizace 20.7.


Sim3to

Recommended Posts

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

McPrask: jen takový info ... například zepředu (já osobně z tohohle úhlu vidim telefon nejčastjěc) je uplně stejný, dal jsem 3g a jedničku vedle sebe a nebyl sebemenší rozdíl (možná trošku jiný odstín barvy displeje) ... a zezadu ? mě třigéčko přijde trošku elegantnější na úkor praktičnosti v podobě neustáleho leštění nejn displeje ale teď už i zadní strany .. každopádně říct, že 3g je ošklivější, je podle mě blbost, protože zásadní rozdíly nevidim:) můj názor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

McPrask: jen takový info ... například zepředu (já osobně z tohohle úhlu vidim telefon nejčastjěc) je uplně stejný, dal jsem 3g a jedničku vedle sebe a nebyl sebemenší rozdíl (možná trošku jiný odstín barvy displeje) ... a zezadu ? mě třigéčko přijde trošku elegantnější na úkor praktičnosti v podobě neustáleho leštění nejn displeje ale teď už i zadní strany .. každopádně říct, že 3g je ošklivější, je podle mě blbost, protože zásadní rozdíly nevidim:) můj názor ;)

Tak já rozdíl vidím,ale stejně na takovou věc je nejlepší ten silikonový obal na to a pak je jedno jaká je zadní straná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

silikonovej obal .. to radši pár škrábanců než abych měl přes takovou hezky vypadající věc nějakou šprcku a telefon byl ještě o polovic tlustší .. (fólie oukej, ale nemam to rád)

jinak s tim upatláním ... mě se osvěčilo párkrát přejet telefonem po tričku (teda pokud tam nejsou zipy a podobně :dozey: ) a je to pryč ... a jen tak mimochodem .. u první generace iphonu se zadní strana nedala zapatlat ;) to je až ted u novýho (a ještě u černý varianty) ..

jo a ještě .. s tím že je to nepraktická machrovina .. furt lepší když má pár otisků na sobě, že když telefon vypadá jak plastová hračka, vrže, kryty nedoléhají, tlačítka se v tom vyklají a rachtají apod. (vize nokia n95 když už bych měl srovnávat telefon ve stejné cenové relaci) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu