Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 znicen


kooochy

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) zkus ho prehrat (prikryt apod..)

2) kde jsi proboha prisel na to, ze reklamaci - RRODckem - dosahnes upgradu na vyssi verzi?! :D Proste ti daji nove, nebo ti ho opravi, pripadne ti vrati penize, rozhodne tim neziskas Elite xD

.. navic vraceni penez, je az po 5ti ruznych reklamacich, resp. po 3 se stejnou zavadou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1) zkus ho prehrat (prikryt apod..)

2) kde jsi proboha prisel na to, ze reklamaci - RRODckem - dosahnes upgradu na vyssi verzi?! :D Proste ti daji nove, nebo ti ho opravi, pripadne ti vrati penize, rozhodne tim neziskas Elite xD

.. navic vraceni penez, je az po 5ti ruznych reklamacich, resp. po 3 se stejnou zavadou ;)

podle zakona mam na vyber co báudu chtit jestli novy stjny nebo jinou vec nebo penize hlavne uz se mi to jednou stalo a dostal jsem okmzite novy hned na prodejne stim ze prodejce ti ma povinnost nabidnou nove zbozi ve stejne cene tim padem ja ho kupoval za 10000 a to uz mi vyjde na elite poslu ti klidne odkazy na stranky portalu verejne spravy na zakony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
podle zakona mam na vyber co báudu chtit jestli novy stjny nebo jinou vec nebo penize hlavne uz se mi to jednou stalo a dostal jsem okmzite novy hned na prodejne stim ze prodejce ti ma povinnost nabidnou nove zbozi ve stejne cene tim padem ja ho kupoval za 10000 a to uz mi vyjde na elite poslu ti klidne odkazy na stranky portalu verejne spravy na zakony

to je trošku blbost ne? ))) podle mě tam započítaj když už budeš takovejhle detailista nějakou inflaci a podobně ))) když máš reklamaci mobilu,taky ti nedaj pak za to mobil vyšší řady,ale ten samej, to, že jsi ho kupoval za víc, už podle mě nehraje roli

....

respektive ti vrátěj prachy a pak si můžeš za ty prachy koupit co budeš chtít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to je trošku blbost ne? ))) podle mě tam započítaj když už budeš takovejhle detailista nějakou inflaci a podobně ))) když máš reklamaci mobilu,taky ti nedaj pak za to mobil vyšší řady,ale ten samej, to, že jsi ho kupoval za víc, už podle mě nehraje roli

....

respektive ti vrátěj prachy a pak si můžeš za ty prachy koupit co budeš chtít

2) Jde-li o vadu, kterou nelze odstranit a která brání tomu, aby věc mohla být řádně užívána jako věc bez vady, má kupující právo na výměnu věci nebo má právo od smlouvy odstoupit. Táž práva přísluší kupujícímu, jde-li sice o vady odstranitelné, jestliže však kupující nemůže pro opětovné vyskytnutí vady po opravě nebo pro větší počet vad věc řádně užívat.

tohle je primo prepis zakona nic se tam nepise za jakou vec ti to maji vymenit jestli za stejnou nebo za jinou jsem obchodnik takze vim jak to chodi taky u nas maji moznost vymenit vec ve stejne hodnote nebo vetsi za kterou jsi ji kupoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jako ze mam flash a chipy, beru. Ne vsichni maji na nove hry, ceny her u nas jsou proti jinym zemim malicko premsrtene.

Ale co je moc, to je moc. Cesky vycurak zustane ceskym vycurankem a neni divu, ze nas narod ma reputaci jakou ma diky lidem jako si ty. Doufam, ze s takovym pristupem nepochodis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jaj ty hodně koukáš na film....na to co říkáš máš nárok až při třetí stejné reklamaci...s tím že pokud ti dali nový kusy....volí oni ne ty....tak je nová záruka a běží nové tři stejné vady hošánku

btw když se tak vyznáš v zákonech čr určitě víš že poškození, zničení vlastního majetku pro dosáhnutí reklamace je trestný čin...a víš jaká sou pravidla fora? porušování českých zákonů = BAN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jaj ty hodně koukáš na film....na to co říkáš máš nárok až při třetí stejné reklamaci...s tím že pokud ti dali nový kusy....volí oni ne ty....tak je nová záruka a běží nové tři stejné vady hošánku

btw když se tak vyznáš v zákonech čr určitě víš že poškození, zničení vlastního majetku pro dosáhnutí reklamace je trestný čin...a víš jaká sou pravidla fora? porušování českých zákonů = BAN

pokud vim tak paleni her je taky trestny cin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jako ze mam flash a chipy, beru. Ne vsichni maji na nove hry, ceny her u nas jsou proti jinym zemim malicko premsrtene.

Ale co je moc, to je moc. Cesky vycurak zustane ceskym vycurankem a neni divu, ze nas narod ma reputaci jakou ma diky lidem jako si ty. Doufam, ze s takovym pristupem nepochodis...

jen tak mimochodem nejsem vycuranek jen pouzivam zakony a co neni zakazano je povoleno

http://portal.gov.cz/wps/portal/_s.155/701/.cmd/ad/.c/313/.ce/10821/.p/8411/_s.155/701?PC_8411_p=622&PC_8411_l=40/1964&PC_8411_ps=50

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu