Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Daxter


°°K°A°M°°

Recommended Posts

  • Odpovědi 82
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ve chvíli kdy se chystá na tebe střílet a začne dávat hlavu dolů, tak vyskoč a přeleť nad jeho hlavu. Tak tě nemůže zasáhnout a schytá to přímo do xischtu.

Jinak jsem to včera dostal poštou a je to fakt super pařba. Mám teda zatím jen 20 procent, ale vzhledem k tomu, kolik vajec jsem zatím minul, tak některý levelu bude třeba projít ještě několikrát.

Jen už mi ta hra jednou zatuhla :-(

Jsmedal uložit a to byl její konec. Sice se dala normálně ukončit do hlavního menu PSP (nevytuhla celá konzole) ale i tak to bylo docela nepříjemný :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Hosi mam menis problemik , zasekol som sa na tej vlakovej stanici ci to

je jak tam preskakujete medzi vlaky. Tak som sa dostal potial ako sa mozete vojst do takej miestnosti. a potom odtial sa uz dalej neda ist. Iba sa zachytyt a ruckovat ale neviem kam dalej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi mam menis problemik , zasekol som sa na tej vlakovej stanici ci to

je jak tam preskakujete medzi vlaky. Tak som sa dostal potial ako sa mozete vojst do takej miestnosti. a potom odtial sa uz dalej neda ist. Iba sa zachytyt a ruckovat ale neviem kam dalej.

V ty mistnosti vyskakej po tech krabicich (nebo co to je) na takovou plosinku u zdi a tam najdes otvor v ty zdi. Prolez ho a voila ses v dalsi mistnosti. Taky mi to chvilku trvalo ta dira je docela spatne videt.

btw. Uz sem to dohral a je to dost dobra gamesa. Pro mne nejlepsi hned po GTA a PES5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
V ty mistnosti vyskakej po tech krabicich (nebo co to je) na takovou plosinku u zdi a tam najdes otvor v ty zdi. Prolez ho a voila ses v dalsi mistnosti. Taky mi to chvilku trvalo ta dira je docela spatne videt.

btw. Uz sem to dohral a je to dost dobra gamesa. Pro mne nejlepsi hned po GTA a PES5.

Diki moc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Juchů, tak jsem to dohrál (tda mám nějakjech 83 procent, ale závěrečnýho bosse jsem dal - te´d už schází jen všechyn vejce a zlatý medaile v minihrách)

Zaítm mi to přijde asi jako nej hra na PSP. je asi těsně před GTA a Lumines. Ty jsou taky skvělí, ale GTA bylo místama moc těžký a flustrující a Lumines je sice taky super, ale je to pořád stejný.

Prsotě u mě momentálně daxter naprosto vede. Uvidíme co s žebříčkem udělá Katamari co tu bude snad za týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodal bych ještě level design, kterej je tu dost vyvedenej a levely nezačnou být stereotipný. Pořád se vyhejmá/ přeskakuje a bojuje jinak.

Prostě mezi hopsačkama skvost - dobře se ovládá, takže Daxter dělá opravdu to co chci (s tímhle mám potíže vevětšiě hopsaček, kdy se to ovládá blbě a kazí dojm ze hry), kamera je taky udělaná tak, že jsem neměl potíže. No a stereotip se taky nekoná.

Co víc chtít? Snad jen příběh. Vzhledem k tomu, že neznám přechozí díly, tka mi vlastně vůbec nic neřekl a nepřišlo mi, že by se tam něco dělo. Prostě chodím vymlátit lokace až náhodou na konci narazím na Jaka a tak ho prostě po cestě zachráním. Nic co by člověka přikovlo.

Ale ostatní věci jsou fajn a tenhle nedostatek přebyjou tak, že si ho ani člověk neuvědomuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 4 months later...

...tak jsem se dokousal k Final boss - mravenec a vzdy kdyz mu dam zasah na treti policko zivota, tak to vytuhne....mam devhooka 0.46....vypada to na bad iso. Ma nekdo taky takove zkusenosti?? Tahal jsem ho jeste z ftp...a je to asi 200mb rip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodal bych ještě level design, kterej je tu dost vyvedenej a levely nezačnou být stereotipný. Pořád se vyhejmá/ přeskakuje a bojuje jinak.

Prostě mezi hopsačkama skvost - dobře se ovládá, takže Daxter dělá opravdu to co chci (s tímhle mám potíže vevětšiě hopsaček, kdy se to ovládá blbě a kazí dojm ze hry), kamera je taky udělaná tak, že jsem neměl potíže. No a stereotip se taky nekoná.

Co víc chtít? Snad jen příběh. Vzhledem k tomu, že neznám přechozí díly, tka mi vlastně vůbec nic neřekl a nepřišlo mi, že by se tam něco dělo. Prostě chodím vymlátit lokace až náhodou na konci narazím na Jaka a tak ho prostě po cestě zachráním. Nic co by člověka přikovlo.

Ale ostatní věci jsou fajn a tenhle nedostatek přebyjou tak, že si ho ani člověk neuvědomuje.

Zahraj si ostatní díly na PS2 a poznáš ten příběh!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zahraj si ostatní díly na PS2 a poznáš ten příběh!

Hmm. To bych musel koupit PS2 a k tomu televizi... To mi kvůli Daxterovi nestojí za to.

Hmm..TV je snad v každé domácnosti ne? A PS2=2000kč.A takový Jak 1 a 2= jedny z nejlepších her v historii!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš to upravené ISO pro RunUmd apod.BUď to spouštěj ve starším loaderu nebo si to spouštěj v DH Launcheru 1.65 atd.Ale takhle malá velikost je úplně nanic-bez příběhu atd!

...neboj placku....uz zacinam tahat full verzi :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu