Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Daxter


°°K°A°M°°

Recommended Posts

  • Odpovědi 82
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

Ahoj, hraju ted Daxtera a seknul jsem se nejak moc brzo :D Po te pasazi, co jsem letal na tom stroji v zahrde a zlikvidoval jsem tim zelenym sprejem ty hnede skarede cosi a nakonec jsem zabil tu muru co vyletela ze zeme, tak jsem pokecal s Elfem. No a pote jsem sel spat a zahral si matrix. A ted nevim jak dal, nejde mi opustit mistnost, kde je ten Elf a nevim kam mam jit ..Nebo mam hrat Matrix, az zabiju nekakej urcitej pocet nepratel ? Prosim tedy o radu zkusenejsi :-) Za kazdou odp diky, Michal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

PLs zasekl jsem se v rybarne,z ty mistnostit vede jen jedna cesta prz takovou popast a jeste ktomu je ta druha stran vyvysena nemozny tam vyskocit prelete bo neco takovyho.Muzu si tam vyvola 2 kostky ledovy aleto je taky na ... a u stropu jsou klece ale na ty nevyskacu ani nahodou vi nekdo jak dal?do tyhle mystnosti sem se dostal po krach.na jedny strane j e ta mistnost a na druhy ase jen kry kde ale zase najdu brouka.a za nim je strrraaaaaaaasne velka prikurtovana ryba.Vi nekdo? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaze ohledne Daxtera...

Teda ani ne tak k naplni hry,jako spise k jejimu technickemu zpracovani.

V Daxterovi je pomerne sikovne vyresen system loadingu bez preruseni hry,ale pri nacitani dalsich lokaci dochazi k znatelnemu poklesu framerate.

Teda aspo umne tomu tak je.Mam stahnutou nejakou verzi small rip.

Ten pokles snimkovani mne ale udivuje,protoze jde az pod unosnou mez a hra pripomina na chvili zpomaleny film.

Je to normalni,nebo je nekde problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PLs zasekl jsem se v rybarne,z ty mistnostit vede jen jedna cesta prz takovou popast a jeste ktomu je ta druha stran vyvysena nemozny tam vyskocit prelete bo neco takovyho.Muzu si tam vyvola 2 kostky ledovy aleto je taky na ... a u stropu jsou klece ale na ty nevyskacu ani nahodou vi nekdo jak dal?do tyhle mystnosti sem se dostal po krach.na jedny strane j e ta mistnost a na druhy ase jen kry kde ale zase najdu brouka.a za nim je strrraaaaaaaasne velka prikurtovana ryba.Vi nekdo? :(
Zdá se to sice jako,že se tam nedá přeskočit z těch ledových kostek ,ale jde to! Musíš se odrazit z kraje té velké kostky vlevo a nakonec se Daxter přichytí za kraj té klece.Je to skoro jediný menší BUG ve hře.Taky jsem tam skákal asi hodinu.
Mam dotaze ohledne Daxtera...

Teda ani ne tak k naplni hry,jako spise k jejimu technickemu zpracovani.

V Daxterovi je pomerne sikovne vyresen system loadingu bez preruseni hry,ale pri nacitani dalsich lokaci dochazi k znatelnemu poklesu framerate.

Teda aspo umne tomu tak je.Mam stahnutou nejakou verzi small rip.

Ten pokles snimkovani mne ale udivuje,protoze jde az pod unosnou mez a hra pripomina na chvili zpomaleny film.

Je to normalni,nebo je nekde problem?

Ani náhodou.Plná hra jede naprosto bez problému! Stáhni si FULL.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PLs zasekl jsem se v rybarne,z ty mistnostit vede jen jedna cesta prz takovou popast a jeste ktomu je ta druha stran vyvysena nemozny tam vyskocit prelete bo neco takovyho.Muzu si tam vyvola 2 kostky ledovy aleto je taky na ... a u stropu jsou klece ale na ty nevyskacu ani nahodou vi nekdo jak dal?do tyhle mystnosti sem se dostal po krach.na jedny strane j e ta mistnost a na druhy ase jen kry kde ale zase najdu brouka.a za nim je strrraaaaaaaasne velka prikurtovana ryba.Vi nekdo? :(
Zdá se to sice jako,že se tam nedá přeskočit z těch ledových kostek ,ale jde to! Musíš se odzazi z kraje té velké kostky vlevo a nakonec se Daxter přichytí za kraj té klece.Je to skoro jediný menší BUG ve hře.Taky jsem tam skákal asi hodinu.

ja uz tam skacu tejden,diky za radu :) BTW Dexter je pecka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

HELP ZÁSEK!!!!!!!!!!!

Jsem asi tak na 63% a nevim kam dál??? Podle radaru jsem dolezl sem! Světlo ukazuje na tyto dveře:

dscn2906bn7.th.jpg

zde v místnosti je uprostřed nějaká koule ve výšce NEVIM JESTLI MÁ NĚJAKOU FUNKCI na výběr mám jen teleport se třemi úkoly které jsem již dávno splnil.

dscn2904hl2.th.jpg

ZDE volba ze tří udělaných úkolů

dscn2905fl2.th.jpg

_____________________________________

KDY A KDE SE ZBAVÍM TÉTO ČERVENÉ ZÁSTĚRY???

dscn2907tf7.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MOCKRÁT DÍKY ZA NÁVOD!

Problém byl V STRIP MINE2

úkol jsem témeř splnil ale neměl jsem odtud odcházet, před teleportem jsou velké dveře které se otevřou a za nimi souboj s DRUHOU KRÁLOVNOU. a tj vše!!!!! JEDU DÁL......

ještě jednou DÍKY ZA NÁVOD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
MOCKRÁT DÍKY ZA NÁVOD!

Problém byl V STRIP MINE2

úkol jsem témeř splnil ale neměl jsem odtud odcházet, před teleportem jsou velké dveře které se otevřou a za nimi souboj s DRUHOU KRÁLOVNOU. a tj vše!!!!! JEDU DÁL......

ještě jednou DÍKY ZA NÁVOD

ja ty dvere nemuzu najit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu