Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chlazeni do Xboxu 360-INTERCOOLER, EVERCOOLER, ...............


Lekis

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Na nic to neni, to, že jsi linej to vytahovat z napájení je tvůj problém ;) Sice je pravda, že i po vypnutí Xka ten větrák jede dál, ale pak stačí jen vytáhnout buď ten USB kablík nebo odpojit zdroj ;)

O pan super promluvil :roll: ja linej nejsem ale zase si vem ze xbox mam v policce a vytahovat to zezadu 6x denně to by tě asi taky nebavilo ne ? :) nebo jestli jo tak me teda ne .:!::dots:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
O pan super promluvil :roll: ja linej nejsem ale zase si vem ze xbox mam v policce a vytahovat to zezadu 6x denně to by tě asi taky nebavilo ne ? :) nebo jestli jo tak me teda ne .:!::dots:

No vidis konecne jsi uznal ze jsem super ;) No urcite to mas dobre chlazeny v ty policce, takze ten vetrak opravdu nepotrebujes...to, ze se ti to nechce vytahovat to chapu, to by se mi taky nelibilo, ale to, ze mu pises, ze je to na nic to uz trosku nepobiram..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přesně tak, nové verze už nemají sebemenší problémy se zahříváním ( i když jednou se mi to stalo, ale to bylo po 24 hodinovém hraní) - takže zbytečnost ...

U staré se to hodí, tam člověk nikdy neví, co se může stát - i když je všude známo, že se přehřívá o 106 ... Takže to je teprv potřebné ... - hodí se ...

A PS: Saiteku, mohl by si přestat reagovat na cizí příspěvky, když k tomu nemáš co víc říct? Flamujte si jinde ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu