Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Siphon Filter: Dark Mirror POMOC


Javor1991

Recommended Posts

Mohl by mi někdo prosím poradit s druhou misou?:bash:tam postrilim pár vojáku pak tam bouchne ta cisterna (kamion) za plotem je mrtvola te něco ukradnu pak jdu žebříkem na horu k počítači a tam mi to napíše "no power" tak sem se chtel zeptat jak dal?:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no u toho no power-zapnes ty cerveny brejle (tusim ze sou elektromagneticky :D) a uvidis kabel kterej vede ke generatoru-prides k nemu a obnovis zdroj a pak zase pudes ke compu a zapnes ho...pak ti tam nabehnou capkove takze za stul a sejmout...pak jenom pujdes k tomu vytahu co je u cisterny a......uvidis :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

moh bych poprosit o dalsi pomoc pls?:-Duz sem to dlouho nehral lezi mi to na karte ale chtel bych se po case posunot uz trochu dal jenze sem se zasek u jakysiho chlapka je to nejspis nijakej boss ma myslim plamenomet a vsude jsou polozeny bomby a nevim jak ho zabit nebo co udelat?diky za rady xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moh bych poprosit o dalsi pomoc pls?:-Duz sem to dlouho nehral lezi mi to na karte ale chtel bych se po case posunot uz trochu dal jenze sem se zasek u jakysiho chlapka je to nejspis nijakej boss ma myslim plamenomet a vsude jsou polozeny bomby a nevim jak ho zabit nebo co udelat?diky za rady xD

ghah strilej do nej a snaz se trefit bombu s plynem co ma na zadech ;) a klikni na thx,prikazuju ti to:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu