Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hry v IMAGE


MarW10

Otázka

Mám malej problem, spočívá to v tom že sem prodal jedinou svoji hru na UMD disku a bez toho mi prej image fachat nebudou. Nekdo mi napsal že jedině když předělám FW na 2.71-c. Mám FW 1.5 - 2.71 a nikdy sem zatim Neupgradoval ani se v tom moc nehrabal. Tak pls raďte co nejvíc půjde THX budu tu furt tak hodinu tak pište a nebojte se mi říct že sem idiot :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=4330

toť vše, je to tu pekne popisane.

a na custom fw ako 2,71se a 3.02oe ti umd na vacsinu hier netreba,, a btw nemas nahodou UMD demo disk, lebo ten ti moze fungovat miesto UMD hry.

Teraz je podla mna pre teba najlepsie prejst z 1,50 na 3.02oe , a je tu od dutcha pekny navod na tento upgrade pomocou prilozeneho Easy instaleru.

Takze ho skus tu pohladat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám malej problem, spočívá to v tom že sem prodal jedinou svoji hru na UMD disku a bez toho mi prej image fachat nebudou. Nekdo mi napsal že jedině když předělám FW na 2.71-c. Mám FW 1.5 - 2.71 a nikdy sem zatim Neupgradoval ani se v tom moc nehrabal. Tak pls raďte co nejvíc půjde THX budu tu furt tak hodinu tak pište a nebojte se mi říct že sem **** :oops:
nejdriv si hod psp na verzi 1.5 a pak jdi na 2.71se-c ..a pak ti to pude..napsal jsem to zkracene ale je to tak ..taky sjem to tak delal a bal sje se ale risk je zisk..tak zdar kdyztak se podivej do sekce pro začátečníky tam jse vse..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jseš **** :D . Ne hele vydrž. Návodů je tady dost, ale dneska je toho tady tolik, že už s tím dneska nechce mít nikdo nic společnýho. Jediný, co Ti teď řeknu - upgraduj na Custom FW 3.02 OE-A, je novější a některý hry tam jdou taky bez UMD. Možná Ti dám za chvilku i návod :wink: .

EDIT:

BadBoy (o příspěvek níž) - jj to jsem měl na mysli, jen sem to nestihl najít :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jseš **** :D . Ne hele vydrž. Návodů je tady dost, ale dneska je toho tady tolik, že už s tím dneska nechce mít nikdo nic společnýho. Jediný, co Ti teď řeknu - upgraduj na Custom FW 3.02 OE-A, je novější a některý hry tam jdou taky bez UMD. Možná Ti dám za chvilku i návod :wink: .

Návod už napsal Dutch (viz. odkaz níže)

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=6661

EDIT: Já jen, že jsem ho tu měl rovnou otevřený, protože pomáhám kámošovi přes ICQ se stejným problémem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Naovdu je tu požehnaně a stejně sem nenašel nikde jak smazu devhook a podobne, No prostě mam FW 1.5 a pres devhook spoustim 2.71 jak to smazu nebo upravim?

Nejdřív se ujisti že mas zrovna 1.50 pokud ne a mas zrovna emulovanej firmware tak podrž power 10 sekund psp se vypne a pak ho zapni... Mno a pak dej format karty..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu