Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.02OE-B (Open Edition)


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 145
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

otázka: jde cesta "zpět" na 1,50 tak jako u "áčka"????

Ja si myslim, ze ano, ale take si myslim, ze uz nebude treba protoze pokud Ti neco nepujde tak Ti to pujde v hybrid devhooku 0.46 jako na 1.5 take jsem vahal a ted jsem spokojeny 3.02 OE-B vlastnik.....a hlavne parim PSX hry :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otázka: jde cesta "zpět" na 1,50 tak jako u "áčka"????

Ja si myslim, ze ano, ale take si myslim, ze uz nebude treba protoze pokud Ti neco nepujde tak Ti to pujde v hybrid devhooku 0.46 jako na 1.5 take jsem vahal a ted jsem spokojeny 3.02 OE-B vlastnik.....a hlavne parim PSX hry :-))

jasně...jenom se ptám......taky mám 30,2+0,46 hybrid :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem díky Registry Hacks v Recovery ochutnal X jako potvrzení a musim vám říct: KOLEČKO JE LEPŠÍ, psp se líp drží, v menu, ve hrách si ho sice chytnu jinak, ale když třeba koukam na filmy tak je lepší kolečko! Du back na O! (checht! to sem vám to nandal!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem díky Registry Hacks v Recovery ochutnal X jako potvrzení a musim vám říct: KOLEČKO JE LEPŠÍ, psp se líp drží, v menu, ve hrách si ho sice chytnu jinak, ale když třeba koukam na filmy tak je lepší kolečko! Du back na O! (checht! to sem vám to nandal!)

PSP 1000 JAPAN, kupovane pred rokem.. Mam tez, taky bych rek, ze kolecko je lepsi, ale mam rad poradek, protoze ve hrach vsude potvrzujes krizkem a pak se to obcas i plete, takze ja zase radsi kvuli tomuhle krizek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem díky Registry Hacks v Recovery ochutnal X jako potvrzení a musim vám říct: KOLEČKO JE LEPŠÍ, psp se líp drží, v menu, ve hrách si ho sice chytnu jinak, ale když třeba koukam na filmy tak je lepší kolečko! Du back na O! (checht! to sem vám to nandal!)

PSP 1000 JAPAN, kupovane pred rokem.. Mam tez, taky bych rek, ze kolecko je lepsi, ale mam rad poradek, protoze ve hrach vsude potvrzujes krizkem a pak se to obcas i plete, takze ja zase radsi kvuli tomuhle krizek...

Já už si na to zas tak zvykl že mi to vůbec nepříjde že něco dělam jinak, to je stejný jak na PC ve hrách máš šipku dopředu věčinou jako W a ve woknech prostě šipka nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem před chvílí spustil DH 0.51(byl jsem zvědavej, jestli přežil z 2.71SE-c)......nabootovalo to, hodilo to modrou obrazovku.....pak to nějáko blblo no a ve výsledku mam podělanou 3.02OE-B - mizí mi tapeta, a v system information mam u sys. version japonský znaky.....

....to jen tak pro varování

jinak sem se teďka dočet v readme, že de z v recovery znova naflashovat 3.02OE(takže nebudu muset jít přes 1.5)....takže du flashovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, to bude asi tím, že on neupdatoval ale házel si tam DEVHOOK 0.51,jestli jsem správně pochopil... jinak dávat do 3.02-OE DEVHOOK je zbytečné leda, že byste chtěli pokračovat v určitých SAVE což některé hry nemají kompatibilitu např. MGSOP..

jinak dík za VAROVANI .... uvažoval jsem nad DEVHOOKEM 0.52 s emul. FW3.03 ale jak říkám pro mě zbytečnost (zatím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já před chvílí taky updatoval a žádný japonský znaky tam nemám.
to buď rád....a hlavně si po tom updatu nehraj s DH(jestli si ho měl...mylsim 0.46 a vyšší, kde se zapisovalo do flash)

jinak jsem reflashnul 3.02OE-B a nepomohlo, tak zkusim jít na 1.5 a pak zase na 3.02OE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu