Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.02OE-B (Open Edition)


shadow.wizard

Recommended Posts

Mám dotaz: Jde vám na 3.02 OE-B GTA VCS? Mně při spouštění hry zůstane černá obrazovka... :(

Okzkoušel jsi to spustit s UMD Discem v mechanice? Samozřejmě musíš také vypnout v Recovery Menu -> Config -> use NO-UMD (přepni na Disable)..

Zkoušel jsi to i tak?

EDIT: Podle první strany to má mít něco přes 360 MB. Stáhl jsi všechny části?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 145
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jů, paráda! Pomohl jsi mi. Fakt super.

UMD jsem měl v mechanice vždycky, pomohlo mi růžový Recovery :) .

Moc ti děkuji. Teď už to nemá chybu. :D :wink:

Np ;) dneska sem se divil u BiA než mi docvaklo, že jsem to zapomněl změnit v Recovery Menu a tvrdnul jsem pět minut nad černou obrazovkou (s erveným páskem jako loadingem) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já právě do Recovery radši nelez, protože mu nerozumim. Ty volby v něm jsou sice jasný, ale radši to nechávám jak to bylo. A já nad černou obrazovkou tvrdnul docela dlouho a zjišťoval, že nejde víc her.

Jinak tohle je docela důležitá věc. (nebo jsem blbej a pro ostatní je to samozřejmost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm...tak jsem to asi pořád nevyřešil.....pořád tam mam u Sys. Software jap. znaky........řek bych, že mam něco s flash1, ale co aspoň, že ta tapeta tam už zůstává a až se jednou nas*ru, tak tam hodim tak tam hodim zpátky 2.71SE-C - to bylo pro mě nejstabilnější(k PSXhrám moc netáhnu a nějáký, tam mi aspoň správně chodily pluginy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já právě do Recovery radši nelez, protože mu nerozumim. Ty volby v něm jsou sice jasný, ale radši to nechávám jak to bylo. A já nad černou obrazovkou tvrdnul docela dlouho a zjišťoval, že nejde víc her.

Jinak tohle je docela důležitá věc. (nebo jsem blbej a pro ostatní je to samozřejmost?

Jak pro koho to je samozřejmost :) Někdo první věc co udělá je, že ozkouší Recovery Menu a někdo zase něco jiného (třeba napíši na fórum, je tu víc takových lidí, kteří něvědí co s tím ;))...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem to jako nepochopil :) :oops: Když jsem z 1,50 updatoval na 3,02 OE-B tak mám automaticky zapnutou UMD mechaniku ne? Nebo vypnutou? V recovery menu jsem nikdy nebyl a asi to testnu :)

Mrkni se do Recovery Menu -> Configuration -> use NO-UMD jestli je to Enable (zapnuto) nebo Disable (vypnuto) - pokud disable, tak musíš mít pro hraní iso her v mechanice umd disc, pokud máš na enable, tak ho tam mít nemusíš (pozor, an některé rhy je nutné přepnout nastavení a mít umd disc v mechanice!).

V readme u 3.02 SE-X myslím, že (nepamatuji přesně .)) vše je nastavené na DIsable (nebo Enable?), takže se radši mrkni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem to jako nepochopil :) :oops: Když jsem z 1,50 updatoval na 3,02 OE-B tak mám automaticky zapnutou UMD mechaniku ne? Nebo vypnutou? V recovery menu jsem nikdy nebyl a asi to testnu :)

Mrkni se do Recovery Menu -> Configuration -> use NO-UMD jestli je to Enable (zapnuto) nebo Disable (vypnuto) - pokud disable, tak musíš mít pro hraní iso her v mechanice umd disc, pokud máš na enable, tak ho tam mít nemusíš (pozor, an některé rhy je nutné přepnout nastavení a mít umd disc v mechanice!).

V readme u 3.02 SE-X myslím, že (nepamatuji přesně .)) vše je nastavené na DIsable (nebo Enable?), takže se radši mrkni :)

Jo to se mrknu, spíš bych radši nejak taktoval. Můžu hrát hry na 333mhz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem to jako nepochopil :) :oops: Když jsem z 1,50 updatoval na 3,02 OE-B tak mám automaticky zapnutou UMD mechaniku ne? Nebo vypnutou? V recovery menu jsem nikdy nebyl a asi to testnu :)

Mrkni se do Recovery Menu -> Configuration -> use NO-UMD jestli je to Enable (zapnuto) nebo Disable (vypnuto) - pokud disable, tak musíš mít pro hraní iso her v mechanice umd disc, pokud máš na enable, tak ho tam mít nemusíš (pozor, an některé rhy je nutné přepnout nastavení a mít umd disc v mechanice!).

V readme u 3.02 SE-X myslím, že (nepamatuji přesně .)) vše je nastavené na DIsable (nebo Enable?), takže se radši mrkni :)

Jo to se mrknu, spíš bych radši nejak taktoval. Můžu hrát hry na 333mhz?

Někde tu je na to topic, tak se možná dozvíš odpověď tam, ten topic jsem nějak zapomněl projet, tak to nevím :( (je to něco jako OC na 3.02 OE-A / B nebo Overclocking na 3.02 OE-A / B - nebo něco podobného).

Vlastně jsem na něj zapomněl, protože jsem ještě nezkoušel přetaktování - pořád nevím jestli to ještě pořád ničí baterku nebo ne (nevíte někdo?). Zkusil bych to u DS nebo BiA, protože se někdy trochu rubou - třeba by to pomohlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem to jako nepochopil :) :oops: Když jsem z 1,50 updatoval na 3,02 OE-B tak mám automaticky zapnutou UMD mechaniku ne? Nebo vypnutou? V recovery menu jsem nikdy nebyl a asi to testnu :)

Mrkni se do Recovery Menu -> Configuration -> use NO-UMD jestli je to Enable (zapnuto) nebo Disable (vypnuto) - pokud disable, tak musíš mít pro hraní iso her v mechanice umd disc, pokud máš na enable, tak ho tam mít nemusíš (pozor, an některé rhy je nutné přepnout nastavení a mít umd disc v mechanice!).

V readme u 3.02 SE-X myslím, že (nepamatuji přesně .)) vše je nastavené na DIsable (nebo Enable?), takže se radši mrkni :)

Jo to se mrknu, spíš bych radši nejak taktoval. Můžu hrát hry na 333mhz?

Někde tu je na to topic, tak se možná dozvíš odpověď tam, ten topic jsem nějak zapomněl projet, tak to nevím :( (je to něco jako OC na 3.02 OE-A / B nebo Overclocking na 3.02 OE-A / B - nebo něco podobného).

Vlastně jsem na něj zapomněl, protože jsem ještě nezkoušel přetaktování - pořád nevím jestli to ještě pořád ničí baterku nebo ne (nevíte někdo?). Zkusil bych to u DS nebo BiA, protože se někdy trochu rubou - třeba by to pomohlo :)

Baterku to neničí, pouze jí to podstatně dřív vybíjí, což zas tak nevadí, některý hry to ale prostě chtěj. U mě třeba LOTR Tactics 480Mb CSO na 222mhz neběží moc plynule

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem to jako nepochopil :) :oops: Když jsem z 1,50 updatoval na 3,02 OE-B tak mám automaticky zapnutou UMD mechaniku ne? Nebo vypnutou? V recovery menu jsem nikdy nebyl a asi to testnu :)

Mrkni se do Recovery Menu -> Configuration -> use NO-UMD jestli je to Enable (zapnuto) nebo Disable (vypnuto) - pokud disable, tak musíš mít pro hraní iso her v mechanice umd disc, pokud máš na enable, tak ho tam mít nemusíš (pozor, an některé rhy je nutné přepnout nastavení a mít umd disc v mechanice!).

V readme u 3.02 SE-X myslím, že (nepamatuji přesně .)) vše je nastavené na DIsable (nebo Enable?), takže se radši mrkni :)

Jo to se mrknu, spíš bych radši nejak taktoval. Můžu hrát hry na 333mhz?

Někde tu je na to topic, tak se možná dozvíš odpověď tam, ten topic jsem nějak zapomněl projet, tak to nevím :( (je to něco jako OC na 3.02 OE-A / B nebo Overclocking na 3.02 OE-A / B - nebo něco podobného).

Vlastně jsem na něj zapomněl, protože jsem ještě nezkoušel přetaktování - pořád nevím jestli to ještě pořád ničí baterku nebo ne (nevíte někdo?). Zkusil bych to u DS nebo BiA, protože se někdy trochu rubou - třeba by to pomohlo :)

Baterku to neničí, pouze jí to podstatně dřív vybíjí, což zas tak nevadí, některý hry to ale prostě chtěj. U mě třeba LOTR Tactics 480Mb CSO na 222mhz neběží moc plynule

Tak to díky moc :) to aspoň můžu někdy ozkoušet u DS :D

Hele zatím cs jdu spát, už skoro nevidím a to je škoda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš Dungeon siege? Do mi zrovna běží korektně ale má iso, cso je o dost pomalejší. Celkově se na těch 333mhz líp hraje prostě framerate je vyšší za jakývkoliv podmínek. Je to větší herní zážitek. Když seš doma a máš nabíječku tak je to poho, horší když cestuješ to moc dlouho nevydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš Dungeon siege? Do mi zrovna běží korektně ale má iso, cso je o dost pomalejší. Celkově se na těch 333mhz líp hraje prostě framerate je vyšší za jakývkoliv podmínek. Je to větší herní zážitek. Když seš doma a máš nabíječku tak je to poho, horší když cestuješ to moc dlouho nevydrží.

Také to mám v *.iso, ale dneska při plnění q pro druhý act jsem v poušti v močálech poznal nepříjemné lagy :)

Jinak ztm cs a díke moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám menší problémek...dneska sem přešel z 2.71sec na 3.02oeb

a nejedou mi isa - sice se zobrazí v GAME/MS, ale po zapnutí najede logo psp, potom se psp sekne a vypne

...zná někdo odp jak je (vše bylo ok na 2.71) zprovoznit?

thx

Zkoušel si "prolézt" Recovery Menu?

Nemáš zaplé použití UMD Discu?

Jaké hry ti to dělají?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok recovery: (e - enabled, d - disabled)

- configuration - 1.E | 2.D | 3. 302kernel | 4.D | 5.D | 6.D | 7.D

- advanced -> adv. conf. - 1.E | 2.D | 3.E

- pluginy - zatim žádný nemám

- registry hacks - zapnul jsem WMA a flash

...

jak jsi to myslel s tim UMD?

...

všechny isa nefungujou (jinak fungovaly na 271, takže v tom problém nevidím...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok recovery: (e - enabled, d - disabled)

- configuration - 1.E | 2.D | 3. 302kernel | 4.D | 5.D | 6.D | 7.D

- advanced -> adv. conf. - 1.E | 2.D | 3.E

- pluginy - zatim žádný nemám

- registry hacks - zapnul jsem WMA a flash

...

jak jsi to myslel s tim UMD?

...

všechny isa nefungujou (jinak fungovaly na 271, takže v tom problém nevidím...)

S těmi UMD jsem myslel, že kdyby jsi měl zapnuté use NO-UMD (Enabled), tak by jsi potřeboval v mechanice nějaký (třeba Demo Disc) UMD Disc.

Zkus zapnout v Recovery Menu -> Configurations -> Use NO-UMD (Enabled) - pokud máš disabled jako jsi napsal, tak vlož do mechaniky UMD Disc (to je ptořeba jen u minimálního množství her, ale přeci u pár je to nutné ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, dík...dal jsem enabled u toho UMD a jede to...zajimavy, že u 2.71 jsem měl dis. a jelo to...

...jinak to s tim vloženym UMD vim (max. tam zkusim dat jiny), stejně díky za ochotu, bo odp na takový lmr otázky musí kakat :)

ještě jednou thx

EDIT: no tak jsem tam dal umd demo disk, a stejně to nevalí...(ne nezapomněl jsem předělat recovary)... zřejmě jěště zkusim down 1.5 a nazpátek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, dík...dal jsem enabled u toho UMD a jede to...zajimavy, že u 2.71 jsem měl dis. a jelo to...

...jinak to s tim vloženym UMD vim (max. tam zkusim dat jiny), stejně díky za ochotu, bo odp na takový lmr otázky musí kakat :)

ještě jednou thx

Np ;) hlavně, že to jede.

Odpovědi an tyhle otázky mne neštvou, takže vpohodě ^^

Mne zatím funguje nastavení (UMD Disc enabled / disabled) bez problémů, tak nevím. Když mám E, tak nepotřebuji UMD a když D, tak ho musím vložit (již zmiňovaný Demo Disc :)).

Jinak u 2.71 jsi na novější hryp otřeboval Devhook, kde jsi potřeboval také vložené UMD, tak je to dosti podobné - jen to tu máš rovnou ve fw :)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš Dungeon siege? Do mi zrovna běží korektně ale má iso, cso je o dost pomalejší. Celkově se na těch 333mhz líp hraje prostě framerate je vyšší za jakývkoliv podmínek. Je to větší herní zážitek. Když seš doma a máš nabíječku tak je to poho, horší když cestuješ to moc dlouho nevydrží.

Také to mám v *.iso, ale dneska při plnění q pro druhý act jsem v poušti v močálech poznal nepříjemné lagy :)

Jinak ztm cs a díke moc :)

CSO formát je na nic.Jedině ISO formát.Ale taky záleží na tom jakou máš kartu.Mě běží Dungeon Siege na 222Mhz naprosto plynule.Mám černý Sandisk Ultra II.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol, když mám D a umd tam nemám, logo psp přeskočí a černá obr. - jak sem někde čet, je to tim že tam neni vložený umd...kua jestli je něco s mejma umd, omg - proč to s něma negunguje??(není otázka na nikoho, prostě sem se musel vykřičet:))...
Buď máš poškozené UMDčko,nebo tam dáváš filmový disk anebo máš mechaniku odpálenou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol, když mám D a umd tam nemám, logo psp přeskočí a černá obr. - jak sem někde čet, je to tim že tam neni vložený umd...kua jestli je něco s mejma umd, omg - proč to s něma negunguje??(není otázka na nikoho, prostě sem se musel vykřičet:))...
Buď máš poškozené UMDčko,nebo tam dáváš filmový disk anebo máš mechaniku odpálenou.

ani jedno...to(y) umd jsem zkoušel - a fungovaly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu