Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.02OE-B (Open Edition)


shadow.wizard

Recommended Posts

Myslíš Dungeon siege? Do mi zrovna běží korektně ale má iso, cso je o dost pomalejší. Celkově se na těch 333mhz líp hraje prostě framerate je vyšší za jakývkoliv podmínek. Je to větší herní zážitek. Když seš doma a máš nabíječku tak je to poho, horší když cestuješ to moc dlouho nevydrží.

Také to mám v *.iso, ale dneska při plnění q pro druhý act jsem v poušti v močálech poznal nepříjemné lagy :)

Jinak ztm cs a díke moc :)

CSO formát je na nic.Jedině ISO formát.Ale taky záleží na tom jakou máš kartu.Mě běží Dungeon Siege na 222Mhz naprosto plynule.Mám černý Sandisk Ultra II.

Také mám ISO, také mám tuto kartu (SanDisk Ultra II) a stejně mi přijde, že to lehce laguje v náročnějších lokacích (není jich moc, ale sem tam se nějaká "objeví") :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 145
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Myslíš Dungeon siege? Do mi zrovna běží korektně ale má iso, cso je o dost pomalejší. Celkově se na těch 333mhz líp hraje prostě framerate je vyšší za jakývkoliv podmínek. Je to větší herní zážitek. Když seš doma a máš nabíječku tak je to poho, horší když cestuješ to moc dlouho nevydrží.

Také to mám v *.iso, ale dneska při plnění q pro druhý act jsem v poušti v močálech poznal nepříjemné lagy :)

Jinak ztm cs a díke moc :)

CSO formát je na nic.Jedině ISO formát.Ale taky záleží na tom jakou máš kartu.Mě běží Dungeon Siege na 222Mhz naprosto plynule.Mám černý Sandisk Ultra II.

Mě jede taky plynule DS, ted to sice nehraju propadl jsem Gran tourismu. Mám klasickej modrej sandisk. Ale ještě jsem v DS na začátku. CSO chce obvykle 333mhz. Mám jen 1Gb kartu (zatim :) ) takže občas cso ocenim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zase nefunguje SAVE z LUXORU a navíc ani zvuk! Řekl bych ,že to má větší mouchy!

Zvuk normalne bezi... chyba bude nekde jidne, moucho.

nechci nic říkat, ale mě taky nejkde zvuk u LUXORU :wink:

v 2.71SE-C mi to v pohodě běhalo......čím víc mě tenhle fw. přesvědčuje k downgradu zpátky na 2.71SE-C.....tam mi běhalo všechno(i všechny savy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam 3.02OE-B a v luxoru mi chodi absolutne vsechno... obraz :D zvuk, savy... obcas to neni ve FW ale v tom ze jste stahli nekde pomrvenou verzi hry...
Hm..je to možné je to CSO -asi 60MB.Zkusím to i s ISO ve velikosti 800MB.To nebude problém.Až na to zbytečné místo na kartě.Ale asi to udělám jinak-na jedno PSP dám DH 0.46 a na druhé 3.02 OE-B.Jenže vždycky mě někdo ukecá abych to druhé PSPčko prodal!Ach jo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zase nefunguje SAVE z LUXORU a navíc ani zvuk! Řekl bych ,že to má větší mouchy!

Save ze starsiho FW na 3.02 OE vazne nefunguje,musi se zacit hrat odznovu a pak uz save pobezi.A hudba mi take nesla,ale pak jsem zjistil ze se mi jen zahadnym zpusobem v options ztlumila na minimum :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zase nefunguje SAVE z LUXORU a navíc ani zvuk! Řekl bych ,že to má větší mouchy!

Save ze starsiho FW na 3.02 OE vazne nefunguje,musi se zacit hrat odznovu a pak uz save pobezi.A hudba mi take nesla,ale pak jsem zjistil ze se mi jen zahadnym zpusobem v options ztlumila na minimum :)

Zajímavé? To se tam zkusím podívat.Ale nejvíc jsem se divil tomu když mi DH 0.46 hybrid přepsal jeho vlastní SAVY.To mi hlava nebere.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauves, me by zase zajimalo kde by se dal sehnat nejaky plugin na to aby slo jakov fw2.71se-c delat screeny z obrazovek, tak kdyby ste nekdo vedl jestli to de, a vedeli ste kde to sehnat, tak urcite napiste odpoved moc vam dekuji! jinak 3.03oe no nevim co tam bude noveho, ale jenom doufam ze se nebude muset dowgrandovat zase na 1.50 ale pude upgrade z 3.02oe-b. dik a cauvesinky! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi chci taky updatovat mám 3.02 OE A, ale mám složky GAME a ne GAME150, když to dám do psp tak ten update nerozchodí, co s tím????

Složku GAME máš vytvořenou PSPčkem a složky GAME150 a GAME302 si musíš vytvořit sám ve složce PSP (X:\PSP\)

Dobře a do jaký složky pak dávat PSY hry??? do GAME nebo do GAME150????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu