Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.02OE-B (Open Edition)


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 145
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Lidi chci taky updatovat mám 3.02 OE A, ale mám složky GAME a ne GAME150, když to dám do psp tak ten update nerozchodí, co s tím????

Složku GAME máš vytvořenou PSPčkem a složky GAME150 a GAME302 si musíš vytvořit sám ve složce PSP (X:\PSP\)

Dobře a do jaký složky pak dávat PSY hry??? do GAME nebo do GAME150????

Do GAME PSX hry (X:\PSP\GAME\)

Do ISO (X:\ISO\ - také musíš vytvořit !) PSP hry (ISO,CSO)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi chci taky updatovat mám 3.02 OE A, ale mám složky GAME a ne GAME150, když to dám do psp tak ten update nerozchodí, co s tím????

Složku GAME máš vytvořenou PSPčkem a složky GAME150 a GAME302 si musíš vytvořit sám ve složce PSP (X:\PSP\)

Dobře a do jaký složky pak dávat PSY hry??? do GAME nebo do GAME150????

Do GAME PSX hry (X:\PSP\GAME\)

Do ISO (X:\ISO\ - také musíš vytvořit !) PSP hry (ISO,CSO)

Díky moc kámo, už jsi mi toho dost vysvětlil, za chvíli už to budu snad všechno znát, ale i když............ dík :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi chci taky updatovat mám 3.02 OE A, ale mám složky GAME a ne GAME150, když to dám do psp tak ten update nerozchodí, co s tím????

Složku GAME máš vytvořenou PSPčkem a složky GAME150 a GAME302 si musíš vytvořit sám ve složce PSP (X:\PSP\)

Dobře a do jaký složky pak dávat PSY hry??? do GAME nebo do GAME150????

Do GAME PSX hry (X:\PSP\GAME\)

Do ISO (X:\ISO\ - také musíš vytvořit !) PSP hry (ISO,CSO)

Díky moc kámo, už jsi mi toho dost vysvětlil, za chvíli už to budu snad všechno znát, ale i když............ dík :D

Np ;), kdyby něco, stačí se zeptat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak se těšíte na další verzi 3.03 OE.Měla by vyjít zítra nebo pozítří!
nic nového nám nepřinese.....zatím
Ale přinese.Z důvěryhodných zdrojů vím,že bude možné spouštět hry PSX jako ISO.(i s kompresí)A právě s tímto se teď tým pere.(má tam jeden menší problém)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak se těšíte na další verzi 3.03 OE.Měla by vyjít zítra nebo pozítří!
nic nového nám nepřinese.....zatím
Ale přinese.Z důvěryhodných zdrojů vím,že bude možné spouštět hry PSX jako ISO.(i s kompresí)A právě s tímto se teď tým pere.(má tam jeden menší problém)

A to je jediná novinka nebo ještě něco?

A vyjde to každou chvíli nebo kdy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak mam spustit GTA VC? Mam ho v x://ISO slozce ale kdyz ho zapnu tak se mi zobrazi cerna obrazovka. I u homebrew to blbne. Napr Devhook 0.45 zapnu a po chvili se vypne s errorem 8002014C - The game could not be started...

Mam 3.020E-B samozrejme

V recovery menu - config musíš dát USE NO UMD na disabled. Dělalo mi to taky, ale BadBoy poradil :wink: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no....mam tento fw ... 3,02 oe-b...... a nexu sa mi spustit nejake hry.....mal som pred tym 2,71 se-c a spustil som napriklad vice city alebo aj ssx tour a teraz na tejto verzii mi to nexe spustit !!! zapnem to nacitava s karty blika to a je cierna obrazovka.... a dalej nic...... preco ??? POMOOOOOC ! :cry: :cry: :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz a prosíím o odpověď.

Mám psp s FW 3.2 OE-B. Abych mohl updatovat na 3.3 OE - B, tak musím nejdříve updatovat na 3.2 OE-A a až pak na 3.3 0E-B??

A druhý dotaz: co tím získám především? Na mém firmawaru chodí hry na psx i iso, jaká jsou tedy vylepšení?? A popřípadě kdybyste mi mohli hodit podrobný, krokový návod, abych něco nepos..., jsem začátečník :? . Díky za radu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz a prosíím o odpověď.

Mám psp s FW 3.2 OE-B. Abych mohl updatovat na 3.3 OE - B, tak musím nejdříve updatovat na 3.2 OE-A a až pak na 3.3 0E-B??

A druhý dotaz: co tím získám především? Na mém firmawaru chodí hry na psx i iso, jaká jsou tedy vylepšení?? A popřípadě kdybyste mi mohli hodit podrobný, krokový návod, abych něco nepos..., jsem začátečník :? . Díky za radu!!!

Ty fw tam mají ještě nulu, takže raději piš 3.02 OE-X a 3.03 OE-X.

Jinak ano nejprve musíš na 3.03 OE-A a až poté na 3.03 OE-B.

Odpovědi na tvoje další otázky jsou již obsaženy v topicích věnujících se návodu na isntalaci těchto cf.

3.03 OE-A

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=7143

3.03 OE-B

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=7338&highlight=oeb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu