Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSX hry na PSP


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 277
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

preco pises po cesky ked mas SK vlajku -_-

a presne mi cituj co ti pise nie tvoj preklad pls

no dobre spustim update hned sa vypne a pise 'The game could not be started' (80020148)

a to popstation mi stale naskakuje cierne okno a nic nevises preco mi to nejde?? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to dela to same, jen naskoci cena obrazovka kdyz kliknu 2x na to popstation.cmd. Jeste se chci zeptat jestli se prejmenuje BASE.PBP znovu na EBOOT.PBP nebo se to necha a co se jeste nakopiruje do game jestli vsechny 3 soubory (EBOOT.PBP, DOCUMENT.DAT, KEYS.BIN) nebo jen to co jsem si jakoby vytvoril.A jeste do jakeho to davam adresare jestli do stejneho jako je SCUS94900 nebo si musim najit na netu jakej kod ma Silent Hill......diky moc, jestli jsem to spatne pochopil tak mi napiste co a jak...ja uz chci hrat silenta. Jinak toho nemam v iso, ale v bin, ale jajar rikal, ze to je stejny jako iso.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BASE.PBP nechas a potom zahodis lebo ono ti to vytvori uplne novy eboot.pbp

to document.dat netreba

vsak je tam napisane PSP/GAME/NAZOV_HRY to nazov hry znaci ze hocijaky

bulk: lebo mas kernel 3.02 v GAME

nakopci ten update do PSP/GAME150 ak nepojde pohraj sa s recovery

AK pojdete podla toho navodu tak to 100% pojde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

delalo mi to samý.. musíte jet podle myschoova návodu ne podle shadow.wizarda..

Jo taky to podle toho delam, a stejne mi to pak ve finale spusti znova Crashe misto Silenta

ale ty nemas zobrat ten stary eboot co si premonoval na base alenovy cerstvy eboot ktory ti to VYTVORI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať to nepíšu jen obrazně, tak dám názornej příklad. Pokud to tak uděláš, mělo by to fungovat.

Obraz se hrou (*.bin) si pojmenuj Silent Hill.bin. Dej ho do složky s popstation.exe a popstation.cmd. Uprav si to popstation.cmd (otevři ho třeba v poznámkoným bloku) a napiš tam popstation Silent Hill.bin. Ulož to (musíš zase uložit s příponou *.cmd) a spusť. Hotovo.

Do PSP/GAME potom můžeš vytvořit adresář klidně s názvem SILENTHILL (nemusí to být ten index SPLSxxxxx atd.) a do něj hoď vytvořenej EBOOT.PBP i s KEYS.BIN (KEYS.BIN jsem vydedukovak, že by měla být konfigurace tlačítek, takže by to teoreticky mohl být soubor z jakýkoli hry). Teď už jen najeď v PSP do GAME -> memory stick a... šup na to :) (nelekej se ikony golfu).

Ze složky, kde jsi konvertoval můžeš smazat EBOOT.PBP (ale spíš si ho zazálohuj, abys to příště nemusel dělat znovu) a nech tam jen BASE.PBP, KEYS.BIN, popstation.exe, popstation.cmd (ten musíš u každý hry upravit) a cygwin.dll.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať to nepíšu jen obrazně, tak dám názornej příklad. Pokud to tak uděláš, mělo by to fungovat.

Obraz se hrou (*.bin) si pojmenuj Silent Hill.bin. Dej ho do složky s popstation.exe a popstation.cmd. Uprav si to popstation.cmd (otevři ho třeba v poznámkoným bloku) a napiš tam popstation Silent Hill.bin. Ulož to (musíš zase uložit s příponou *.cmd) a spusť. Hotovo.

Do PSP/GAME potom můžeš vytvořit adresář klidně s názvem SILENTHILL (nemusí to být ten index SPLSxxxxx atd.) a do něj hoď vytvořenej EBOOT.PBP i s KEYS.BIN (KEYS.BIN jsem vydedukovak, že by měla být konfigurace tlačítek, takže by to teoreticky mohl být soubor z jakýkoli hry). Teď už jen najeď v PSP do GAME -> memory stick a... šup na to :) (nelekej se ikony golfu).

Ze složky, kde jsi konvertoval můžeš smazat EBOOT.PBP (ale spíš si ho zazálohuj, abys to příště nemusel dělat znovu) a nech tam jen BASE.PBP, KEYS.BIN, popstation.exe, popstation.cmd (ten musíš u každý hry upravit) a cygwin.dll.

keys je myslim kvoli certificate utility ci jak sa to vola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

keys je myslim kvoli certificate utility ci jak sa to vola

To si právě nemyslím, protože když si změníš ve hře (pomocí tlačítka HOME) konfiguraci ovládání, tak se změní i datum souboru KEYS.BIN. Ale taky to tak být nemusí, je to jen moje špekulace :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

delalo mi to samý.. musíte jet podle myschoova návodu ne podle shadow.wizarda..

Jo taky to podle toho delam, a stejne mi to pak ve finale spusti znova Crashe misto Silenta

ale ty nemas zobrat ten stary eboot co si premonoval na base alenovy cerstvy eboot ktory ti to VYTVORI

Jenze me se prave novy nevytvori, protoze mi to vubec neudela. I kdyz na to 2x kliknu tak se objevi jen cerna obrazovka a konec vubec nic se nestane....nevim co delam spatne, asi jsem fakt ++++, ale proste mi to nejde a mam vse podle tveho navodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu