Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSX hry na PSP


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 277
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No tak to jsem blázen... Zkus jinou hru, jinou možnost nevidím. A podobá se ten vytvořenej EBOOT velikostí tomu ISO souboru, ze kterýho jsi to dělal? (mělo by to být tak +/- 20MB).

Má to o 2MB víc.... a dík....

Každopádě kdyby někdo věděl tak pls napište....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si stáhl ještě jednu PSX hru a stejně nešla předělat a tak jsem hledal na netu nějakej jinej program a našel jsem tohle: http://dl.qj.net/Yet-Another-GUI-for-Popstation-v1.0-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/11993/catid/151

sice si nemůžu udělat svoji vlastní ikonu ke hře ale hlavně že to funguje.... :D

btw. Děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno já nevím, v readme se píše, že se nedporučuje měnit ikony dosatečně, prý to potom neudělá korektní EBOOT.

Note: DO NOT use programs such as pbpunpacker to modify pbp's generated by popstation. They won't 
work after that.

Ale píše se tam o PBP Unpacker, třeba to PSP Brew zvládne :wink: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Mam takovej blbej dotaz,ale potreboval bych se zeptat jestli nekdo nevite jak nebo spis jakym programem prevedu ten soubor *.PBP do *.ISO jak je v tom navode ( bod 8 )...Hledal sem to vsude a zkousel taky dost dlouho a nejde mi to :oops:...moc diky...
nevim co používáš,ale v programu psx2psp je jednoduchý tlačítko extract iso a pak už to jede
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam takovej blbej dotaz,ale potreboval bych se zeptat jestli nekdo nevite jak nebo spis jakym programem prevedu ten soubor *.PBP do *.ISO jak je v tom navode ( bod 8 )...Hledal sem to vsude a zkousel taky dost dlouho a nejde mi to :oops:...moc diky...
nevim co používáš,ale v programu psx2psp je jednoduchý tlačítko extract iso a pak už to jede

Ja sem to skousel,ale v tom programu psx2psp neni tlacitko extract iso je tam jenom convert a ten kdyz dam tak se to nikdy nedodela protoze tam namam ten EBOOT.PBP prevedej do *.iso...fakt nevim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam takovej blbej dotaz,ale potreboval bych se zeptat jestli nekdo nevite jak nebo spis jakym programem prevedu ten soubor *.PBP do *.ISO jak je v tom navode ( bod 8 )...Hledal sem to vsude a zkousel taky dost dlouho a nejde mi to :oops:...moc diky...
nevim co používáš,ale v programu psx2psp je jednoduchý tlačítko extract iso a pak už to jede

Ja sem to skousel,ale v tom programu psx2psp neni tlacitko extract iso je tam jenom convert a ten kdyz dam tak se to nikdy nedodela protoze tam nemam ten EBOOT.PBP prevedej do *.iso...fakt nevim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam takovej blbej dotaz,ale potreboval bych se zeptat jestli nekdo nevite jak nebo spis jakym programem prevedu ten soubor *.PBP do *.ISO jak je v tom navode ( bod 8 )...Hledal sem to vsude a zkousel taky dost dlouho a nejde mi to :oops:...moc diky...
nevim co používáš,ale v programu psx2psp je jednoduchý tlačítko extract iso a pak už to jede

Ja sem to skousel,ale v tom programu psx2psp neni tlacitko extract iso je tam jenom convert a ten kdyz dam tak se to nikdy nedodela protoze tam nemam ten EBOOT.PBP prevedej do *.iso...fakt nevim :(

a co máš za verzi?já mám 0.71 a je to hned vedle convert
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu