Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSX hry na PSP


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 277
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

CHLAPCI, MYSLIM ZE NA TO DETE TAG TROSKU SLOZITE, MAM TROSKU POMALEJSI INTERNET A NEZ BYCH STAHL TEN HOT SHOTS GOLF TAK BY TU BYL UZ FW 50 NA PSP PROTO SEM HLEDAL ALTERNATIVU JAK KONVERTOVAT, NASEL SEM TOTO : http://www.psp-hacks.com/file/994.. OBSAHUJE TO V SOBE VSE POTREBNE (CYGWIN.DLL, BASE.PBP,KEYS.BIN ....) STACI ZADAT CESTU K ISO SOUBORU PSX HRY, CILOVOU SLOZKU PRO VYGENEROVANY EBOOT+KEYS, POTVRDIT,POCKAT 1 MINUTKU A NATAHNOUT DO PSP.... VYZKOUSEL SEM ZATIM DIABLO,RED ALERT,TOMB RAIDER3,MUSIC 2000,TEKKEN 3 ,TENCHU, SIM CITY 2000,AIR COMBAT, FORMULA 1 2001,PORSHE CHALLENGE A MK4.... ESTE BUDU ZKUSAT TAG DAM PAK VEDET CO ESTE IDE ALE ZATIM SE MI NESTALO ZE BY NECO NESLO... MAM FW 3.02 OEB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHLAPCI, MYSLIM ZE NA TO DETE TAG TROSKU SLOZITE, MAM TROSKU POMALEJSI INTERNET A NEZ BYCH STAHL TEN HOT SHOTS GOLF TAK BY TU BYL UZ FW 50 NA PSP PROTO SEM HLEDAL ALTERNATIVU JAK KONVERTOVAT, NASEL SEM TOTO : http://www.psp-hacks.com/file/994.. OBSAHUJE TO V SOBE VSE POTREBNE (CYGWIN.DLL, BASE.PBP,KEYS.BIN ....) STACI ZADAT CESTU K ISO SOUBORU PSX HRY, CILOVOU SLOZKU PRO VYGENEROVANY EBOOT+KEYS, POTVRDIT,POCKAT 1 MINUTKU A NATAHNOUT DO PSP.... VYZKOUSEL SEM ZATIM DIABLO,RED ALERT,TOMB RAIDER3,MUSIC 2000,TEKKEN 3 ,TENCHU, SIM CITY 2000,AIR COMBAT, FORMULA 1 2001,PORSHE CHALLENGE A MK4.... ESTE BUDU ZKUSAT TAG DAM PAK VEDET CO ESTE IDE ALE ZATIM SE MI NESTALO ZE BY NECO NESLO... MAM FW 3.02 OEB

ten odkaz nefunguje zkus to opravit, nebo napiš nazev toho programu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže v tomto tutoriály Vám vysvetlím ako si prerobíte svoje PSX hry aby boli použiteľné v PSP.

UPDATE:

Jeden náš člen s pspzone.sk urobil malý GUI, ktorý Vám skontroluje potrebné veci atď. Už netreba robiť CMD súbor.

pop2qs5.png

Download

Pozn.: Už fungujú aj *.bin a *.img súbory.

Názov imagu hry nesmie mať medzery a nesmie byť príliš dlhý.

1. Najprv si stiahnite OE-B update odtiaľto.

2. Vytvorte si nejakú novú zložku, nejaký folder do ktorého budete môcť všetko nahádzať.

3. Prekopírujte popstation.exe, ktorý ste si práve stiahli do tejto zložky.

4. Teraz si stiahnite CYGWIN.DLL.

5. Pre ďalší postup budete potrebovať nejakú PSX hru z PS3 Store. Malo by to ísť z hocijakou. DaX odporúča HOT SHOTS GOLF, stiahnite ju TU.

6. Subory EBOOT.PBP a KEYS.BIN prekopírujte do Vašej zložky, ktorú ste si vytvorili.

7. EBOOT.PBP premenujte na BASE.PBP.

8. Teraz do Vašej zložky prekopčite zálohu PSX hry vo formáte .iso. V názve nesmie byť medzera ([s:b91e109424]NAZOV HRY.ISO[/s:b91e109424], NAZOV_HRY.ISO).

9. Ok teraz vytvorte nový textový dokument. Dovnútra napíšte "popstation nazov_hry.iso". Súbor text.txt premenujte na popstation.cmd trebárs.

10. Vaša zložka by mala vypadať asi takto:

pophd3.png

11. Ok už len dvojklik na popstation.cmd a vuala, máte nový EBOOT.PBP.

12. Tento eboot prekopčíte do PSP/GAME/NAZOV_ZLOZKY spolu s KEYS.BIN.

13. Spustite v PSP s FW 3.02 OE-B.

14. Ak ste všteko spravili ok, hra sa Vám normálne spustí.

Pozn.: Je lepšie používať NTSC zálohy ako PAL. Menej grafických glitchov.

Taktiež sa nezlaknite ikonky a pozadia s hry Hot Shot Golf, to je Ok.

Ak chcete mať vlastné, tak do tej zložky pridajte PIC1.PNG (pozadie) a ICON0.PNG (ikona).

Mně těch souboru nejde udělat celá řada kde vezmu ty ostatní a mám PSX hru jen ve formátu IMAGE jak sní udělám ISO???Jinak zatím v té své složce mám soubor cygwin1.dll a popstation.cmd a to je tak celý kde sehnat ty další diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak vsetko mas v navode napisane o_O

Jo například 3.Prekopírujte popstation.exe, ktorý ste si práve stiahli do tejto zložky. A kde ho mám vzít ten soubor ???? :(

1. Najprv si stiahnite OE-B update odtiaľto.

Podle prvního bodu si stáhni OE-B. Je to archiv obsahujíci složky OEB_UPDATE, popstation a nějaké txt soubory. Podívej se do složky popstation ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak vsetko mas v navode napisane o_O

Jo například 3.Prekopírujte popstation.exe, ktorý ste si práve stiahli do tejto zložky. A kde ho mám vzít ten soubor ???? :(

1. Najprv si stiahnite OE-B update odtiaľto.

Podle prvního bodu si stáhni OE-B. Je to archiv obsahujíci složky OEB_UPDATE, popstation a nějaké txt soubory. Podívej se do složky popstation ;)

Aha dikes já jsem tu jedničku přeskočil myslel jsem že to je ten FW 3.03OE-B a ten už mám aha jsem myslel že je to FW a ono to jso uty soubory tak dikes! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak vsetko mas v navode napisane o_O

Jo například 3.Prekopírujte popstation.exe, ktorý ste si práve stiahli do tejto zložky. A kde ho mám vzít ten soubor ???? :(

1. Najprv si stiahnite OE-B update odtiaľto.

Podle prvního bodu si stáhni OE-B. Je to archiv obsahujíci složky OEB_UPDATE, popstation a nějaké txt soubory. Podívej se do složky popstation ;)

Aha dikes já jsem tu jedničku přeskočil myslel jsem že to je ten FW 3.03OE-B a ten už mám aha jsem myslel že je to FW a ono to jso uty soubory tak dikes! :D

Ale stejně mně to nejde soubor KEYS.BIN jsem nenašel skusil jsme použít z PSY hry co jsem si stahl na PSP,ale nešlo to možná je to tím ISEM té hry nevím! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak vsetko mas v navode napisane o_O

Jo například 3.Prekopírujte popstation.exe, ktorý ste si práve stiahli do tejto zložky. A kde ho mám vzít ten soubor ???? :(

1. Najprv si stiahnite OE-B update odtiaľto.

Podle prvního bodu si stáhni OE-B. Je to archiv obsahujíci složky OEB_UPDATE, popstation a nějaké txt soubory. Podívej se do složky popstation ;)

Aha dikes já jsem tu jedničku přeskočil myslel jsem že to je ten FW 3.03OE-B a ten už mám aha jsem myslel že je to FW a ono to jso uty soubory tak dikes! :D

Ale stejně mně to nejde soubor KEYS.BIN jsem nenašel skusil jsme použít z PSY hry co jsem si stahl na PSP,ale nešlo to možná je to tím ISEM té hry nevím! :(

KEYS.BIN stejně, tak BASE.PBP (původně EBOOT.PBP) získáš stažením oficiálně překonvertované hry od Sony, tj. např Hot Shot Golf, na který máš linky v návodě. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak vsetko mas v navode napisane o_O

Jo například 3.Prekopírujte popstation.exe, ktorý ste si práve stiahli do tejto zložky. A kde ho mám vzít ten soubor ???? :(

1. Najprv si stiahnite OE-B update odtiaľto.

Podle prvního bodu si stáhni OE-B. Je to archiv obsahujíci složky OEB_UPDATE, popstation a nějaké txt soubory. Podívej se do složky popstation ;)

Aha dikes já jsem tu jedničku přeskočil myslel jsem že to je ten FW 3.03OE-B a ten už mám aha jsem myslel že je to FW a ono to jso uty soubory tak dikes! :D

Ale stejně mně to nejde soubor KEYS.BIN jsem nenašel skusil jsme použít z PSY hry co jsem si stahl na PSP,ale nešlo to možná je to tím ISEM té hry nevím! :(

tady sem ti to base.pbp a keys hodil,má to 56kb(je to spešl riplý pro konvertování)
http://www.sendspace.com/file/y5q2vm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak vsetko mas v navode napisane o_O

Jo například 3.Prekopírujte popstation.exe, ktorý ste si práve stiahli do tejto zložky. A kde ho mám vzít ten soubor ???? :(

1. Najprv si stiahnite OE-B update odtiaľto.

Podle prvního bodu si stáhni OE-B. Je to archiv obsahujíci složky OEB_UPDATE, popstation a nějaké txt soubory. Podívej se do složky popstation ;)

Aha dikes já jsem tu jedničku přeskočil myslel jsem že to je ten FW 3.03OE-B a ten už mám aha jsem myslel že je to FW a ono to jso uty soubory tak dikes! :D

Ale stejně mně to nejde soubor KEYS.BIN jsem nenašel skusil jsme použít z PSY hry co jsem si stahl na PSP,ale nešlo to možná je to tím ISEM té hry nevím! :(

tady sem ti to base.pbp a keys hodil,má to 56kb(je to spešl riplý pro konvertování)
http://www.sendspace.com/file/y5q2vm

Juchůůůůů takže díky moc už to frčí heh skutečně to bylo tím BASE a KEYS hned jak si mně to upnul tak mně to šlo dikes! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát to chce sehnat dobrý ISA PSX her Spyro jsem překonvertoval,ale nespustil v PSP dostla jsem se jen na začátek a pak jen černo!

Záleží, také na verzi PAL / NTSC. Zkoušel jsem kovnertory pro PAL verzi, ale stejně to často blbne.

Jinak většinou stačí napsat jakou hru sháníš a někdo to třeba mít bude, případně ti to i upne nebo pošle linky - možná, že i na ozkošený kovnert / NTSC soubory ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, mám v tom celkem hokej.

1) ve svém psp mám fw 3.02 OE-B

2) mám tam hot golf a pod ním crashe 3 (tak jsem to koupil)

3) co mám udělat, až stáhnu nějakou psx hru? jak ju rozběhám?

4) kde stáhnu popstation a od kterého bodu ze začátku návodu postupovat??

5) díky, díky!

PS: 6) vím, že ten návod působí jasně, ale když to člověk nikdá nedělal tak to je jak v japonské vesnici... :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu