Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Karta se nenačte v PSP,hazí to errory při formátu a v kompu naformátovat nejde


masterofgod

Otázka

Ahoj potřebuju pomoct mám 8gb kartu Sony MS Pro Duo (nejspíš "NO" fake podle testu karty [červenej graf dole zelenej nahoře]).

Takže můj problém spočívá v tom že po vložení karty do psp se karta nachce načíst (nemusíte ty závorky číst ale pro lepší pochopení příspěvku a mého problému, po vložení: This MS cannot be read Go to settings... to format the MS). Mno takže dám formátovat, a pochvílí se objeví Format failed (80220087), zkoušel sem formátovat v PC (Windows is unable to complete the format) Takže to v pc formátovat nejde, jednou se mi povedlo kartu načíst v psp tím že sem dal check errors v PC (vlastnosti karty->tools...) mno zdálo se, že problém je vyřešen, ale poté jsem chtěl naformátovat v PSP aby se vytvořili patřičné složky na kartě hmmm ale naskočilo pouze toto: Format failed (8001B006) zkusil sem ještě jeden formát v psp a naskočilo opět Format failed (80220087). Zkoušel sem zopakovat check errors, ale už to nešlo :-( Takže sem zas na začátku :-( potřebuju radu prosím

PS: Může se stát že se mi ztrácela data z karty? Při hraní SSX při autosavu se to nesavenulo a seklo se mi PSP a potom sem se koukl, že save je corrupted a pár dalších savu z jiných her :-( navíc se mi stalo, že video nejde přehrát a ve videu sou úseky, který jsou poškozený(tzn. nejdou přehrát).

Snad sem se vyjádřil dost jasně na pochopení mého problému :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

heh, tak mas jasnou fake..

... docela jsi me pobavil.. (dle grafu fake nemam - zelena nahore, cervena dole xD ) lol..

to se urcuje trochu jinak, zelena (cteni), je vzdy nad cervenou (zapis) xD

.. jde jen o to, jak nizko je zelena a jak nizko je cervena..

.. mam taky jednu takovou fake doma ;) takze vim o cem mluvim, tu uz muzes hodit leda do kose..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mno sry kámoš kterej mi dělal flash říkal že pokud je zelená nahoře.... tak není fake tak to sem nevěděl já si taky říkal že je to fake :-) škoda že ten graf nemám byl na tý kartě

jo ale většinou se nestane že fake převádí z kompu 1gb hru za cca 5 minut?

:bash:

EDIT:

BTW: Co říkáš na to ztrácení dat? Je to možný?

PS: Položím jednu otázku? Co znamená MagicGate: unknown? Má to s tím fakem něco společnýho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no tak fake to asi je, kazdopadne ta karta byla driv funkcni takze by zas mela fungovat...

zkus to naformatovat v PC treba pres Paragon Partition Manager

heh a to jsi vzal kde? Sorry, ale precti si neco o fake kartach - treba na wiki.. Fake karty staci naformatovat pres konzoli a uz je nikdy nevzkrisis - nebo je samozrejme nemusis formatovat nikde a je jen otazka casu, kdy skonci..

Navic, vetsina 8GB fake karet, se pouze jako 8GB tvari, ve skutecnosti to jsou 4GB ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkus ji jeste pripojit pres recovery -> toogle usb .. a pak zformatovat ;)

nejlepsi by bylo, kdyby jsi umel s linuxem a napsal mi sem, co ti vyhodi fdisk ;) pak bychom jasne mohli diagnostikovat, zda je to jen logicka vada, ci fyzicka zavada a kartu muzes zahodit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mno s linuxem neumím ale říkám si často že mě ty Windowsi pěkně je.ou a to dost takže možná něgdy začnu s linuxem, ale říkám možná na tyhle věci sem dost línej :D

EDIT:

Hmm zkusil sem to přes recovery uplně stejný. Kež by byla zanesený kontakty a stačilo je jen očistit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu